Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Koncerty w Rzeszowie

W podkarpackim Rzeszowie nie brakuje wydarzeń z muzyką na żywo
KoncertyKlasykaKogo zobaczyćGdzie się wybraćBilety na koncerty

Najbliższe koncerty

Muzyka klasyczna

Bilety na koncerty

Polecamy
Klasyka
KAMP! Endless Party
piątek
24.05.2024
20:00

KAMP! Endless Party

Rzeszów, Klub Pod Palmą
Kasia Kowalska - 30 lat Gemini
środa
12.06.2024
20:00

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego
Forever Young
wtorek
01.10.2024
19:00

Forever Young

Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Zróżnicowany repertuar koncertów w Rzeszowie z pewnością zaspokoi fanów wielu gatunków muzycznych. Popularnych polskich artystów można spotkać w takich miejscach jak klub Pod Palmą, Vinyl, Lukr ale również w Filharmonii Podkarpackiej, w której również odbywają się rzeszowskie koncerty klasyczne. Wybierając się na Podkarpacie warto sprawdzić jakie koncerty w Rzeszowie czekają tutaj aby przez przypadek nie przegapić ciekawego wydarzenia.

Koncerty Rzeszów filharmonia - w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego odbywają się zarówno koncerty muzyki klasycznej, jak również występy wykonawców wielu gatunków muzyki popularnej. To tu usłyszeć będzie można Edytę Górniak, która podczas wyjątkowej, intymnej trasy „Edyta Górniak – Akustycznie” wykona swoje największe przeboje, ale także piosenki nigdy wcześniej nie prezentowane na koncertach.

Festiwal w Łańcucie

Filharmonia znana jest z organizacji Festiwalu w Łańcucie – niezwykłego wydarzenia, którego początki sięgają roku 1961. Oprócz sali balowej Muzeum Zamku w Łańcucie i zamkowego parku, koncerty festiwalowe odbywają się też w Bazylice oo. Bernardynów w Leżajsku, Synagodze łańcuckiej oraz sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej. Do tej pory Muzyczny Festiwal w Łańcucie uświetnili m.in. zwycięzca konkursu Chopinowskiego Rafał Blechacz czy legendarny tenor – Jose Carreras.

Filharmonia Podkarpacka bilety na koncerty kupisz na stronie eBilet.pl. Gorąco polecamy multimedialne widowisko „Upiór w operetce” w wykonaniu solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego wraz z orkiestrą Filharmonii Futura. Fanom cięższych brzmień spodoba się spektakularny koncert „Symphonica”, podczas którego zwycięzcy i laureaci talent show „The Voice of Poland” zaprezentują twórczość legendarnych zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith i innych.

Koncerty Rzeszów to także występy w klubach takich jak „Klub pod Palmą”. Lokal stawia przede wszystkim na najlepszych polskich wykonawców różnych gatunków: metalowa ale pełna humoru „Łydka Grubasa”, rockowy Lady Pank czy alternatywny „The Dumplings” to niektóre z propozycji.

Zobacz też