Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN)

Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN)

Sprawdź wydarzenia
Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN)SzczegółyOpisWydarzeniaKabaret Moralnego Niepokoju (KMN) - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Warszawa
członkowie:
Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Bartłomiej Krauz, Wojciech Orszulak, Agata Wątróbska, Marta Podobas
dyscyplina:
grupa kabaretowa
social media:

Opis

Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN) to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

 

Powstał w 1995 roku na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, a już rok później zwyciężył w przeglądzie kabaretów PaKA w Krakowie. Rozpoczął regularne występy, a po pewnym czasie trafił do telewizji z programem Tygodnik Moralnego Niepokoju.

 

W emitowanym w latach 2003–2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupiał się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz polityce. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret stworzył program Miesięcznik Moralnego Niepokoju.

Kabaret Moralnego Niepokoju bilety na występy

Rozpoznawalność dały im m.in. skecze: Drzwi, Lachony, Wizyta księdza, czy Posiedzenie rządu. Najnowszym projektem artystów jest serial „Ucho prezesa”, który cieszy się ogromną popularnością w internecie.

W postać prezesa wciela się lider zespołu, Robert Górski, a towarzyszy mu Mikołaj Cieślak. Pozostali członkowie grupy to Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć. W 2011 roku z kabaretu odeszła Katarzyna Pakosińska. Rok później artyści rozpoczęli współpracę ze znaną aktorką, Magdaleną Stużyńską. Obecnie kabaret występuje z programem „Maj zaczyna się we wtorek”. 

 

Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju już w sprzedaży na eBilet!

Wydarzenia

Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN) - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN)?

Miejscowości, w których Kabaret Moralnego Niepokoju (KMN) wystąpi w najbliższym czasie: Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Czaplinek, Toruń, Opole, Kielce, Poznań, Będzin, Częstochowa, Bełchatów, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też