Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Waima

WaimaOpisWydarzeniaWaima - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Waima i jego historia

Waima jest młodym raperem o niezwykle szybko rozwijającej się karierze muzycznej. Urodził się w 2004 roku. Pochodzi z Mińska Mazowieckiego. Cechą charakterystyczną twórczość artysty jest przede wszystkim niespotykana charyzma, która pozwoliła "wybić się" na tle innych twórców tego gatunku. Co więcej, Waima już od najmłodszych lat ćwiczył swoje umiejętności wokalne, dzięki czemu dziś uważany jest za jednego z raperów z najlepszym warsztatem wokalnym, co słychać w jego utworach. 

Hypeman Żabsona - Waima, to niezwykle młody artysta w wieku szesnastu lat. Pomimo tego na swoim koncie ma już współpracę z wieloma wybitnymi artystami, tworząc swoją własną muzykę i markę. Waima w utworach wplata nawet szantowe przyśpiewki, które możemy słuchać np. w utworze Zły.

Waima - dorobek artystyczny i dokonania artystyczne

Na samym początku swojej kariery Waima zasłynął z dwóch utworów o nazwie Lego oraz Zły- to całkowity początek drogi artystycznej.

Pierwszym solowym singlem rozpoczynającego swoją karierę muzyczną rapera jest kawałek noszących tytuł Sam. Raper jednak nie zwalnia tempa. Prężnie działając w branży muzycznej, wraz z innymi muzykami, światło dzienne ujrzał kolejny solowy singiel Waima, który nosi tytuł Labirynt. Producentem popularnego kawałka jest Xad. 

Wraz z innymi artystami Waima ma na swoim koncie posiada m.in. takie utwory jak:

  • Msw,
  • Olis,
  • Teleport.

Co więcej, Waima znalazł się także jako jeden z najbardziej obiecujących młodych, polskich artystów w zestawieniu RedBull'a. Wszystko zwiastuje mu prężną karierę.

Waima stał się hypemanem Żabsona, zastępując Janusza Walczuka. 

Najpopularniejsze występy

Waima jest od jakieś czasu niezwykle popularną postacią polskiego rapowego podziemia. 

Do najważniejszych występów Waima zaliczyć należy występ INTERNAZIOMALE x KLE KLE PARTY FESTIVAL  ZAKOŃCZENIE SEZONU. Wymienić należy także występ razem z Żabsonem na koncercie charytatywnym na Miejskim Stadionie w Opocznie. 

Powiązania z innymi artystami

Waima dołączył do prestiżowego zgrupowania muzycznego Internaziomali. Do tej grupy należą inni, znakomici i popularni artyści jak m.in.: Żabson, Young Leosia, Beteo, Oliwka Brazil czy Mata.

Waima nagrał wspólny kawałek z Żabsonem, który nosi nazwę Nie mam czasu na wakacje, który jednocześnie jest singlem promującym pierwszy album muzyczny Żabsona. Co więcej, Żabson jest bezpośrednią inspiracją podczas tworzenia muzyki dla Waima.

Waima nagrał także wspólny utwór z ekipą Buhaj Klan, który nosi nazwę Młody ma to. Waima pojawił się także w albumie Magiery a utworze RIP SCOOTYM.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także fakt, że sam Kooza, a więc jedna z najbardziej wpływowych postaci na arenie polskiej muzyki rozrywkowej, zwróciła uwagę na talent Waima. 

Wydarzenia

Waima - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Waima?

Miejscowości, w których Waima wystąpi w najbliższym czasie: Sieniawa Żarska, Przytkowice, Giżycko, Kołobrzeg, Warszawa.

Który singiel Waima cieszy się największą popularnością?
Największą popularnością w dorobku artystycznym rapera cieszy się kawałek Labirynt.
Jakie wydarzenie stało się przełomowym w karierze Waima?
Zdecydowanie dołączenie do grupy muzycznej Internaziomali stało się przełomowym wydarzeniem, które znacznie przyspieszyło rozwój kariery.
Współpraca z którym artystą była dla Waima najbardziej znaczącą?
Zdecydowanie współpraca muzyczna z Żabsonem przyniosła dla artysty największe korzyści.
Z jakich artystów Waima czerpie główne inspiracje?
Główną inspiracją dla Waima jest Don Toliver oraz Żabson.
Na których scenach Waima stawiał swoje pierwsze kroki?
Z racji swojego pochodzenia Waima stawiał pierwsze kroki na scenach w województwie mazowieckim.

Fani lubią też

Zobacz też