Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

22-23.06.2024 Chorzów

Organizator: MUZK Sp. z o.o.

Dawid PodsiadłoBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kupuj na raty

Wygodnie i bez wychodzenia z domu

Dowiedz się więcej

Kup teraz, zapłać później

Nie odkładaj emocji na później

Dowiedz się więcej

Chorzów

Dawid Podsiadło
22.06.2024

Dawid Podsiadło

Chorzów, Stadion Śląski
Dawid Podsiadło
23.06.2024

Dawid Podsiadło

Chorzów, Stadion Śląski

O wydarzeniu

Dane osobowe na bilecie można zmienić poprzez formularz dostępny TUTAJ. Koszt zmiany danych to 40 zł / bilet.

POZNAŃ: informator koncertowy dostępny TUTAJ.

KUPUJ UWAŻNIE, BILETY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI WYMIANIE.

Dawid Podsiadło bilety

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów i koncertu znajdziesz TUTAJ.

 

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 40 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz.

 

Limit zakupu na użytkownika: 8 sztuk.

Bilet VIP oprócz wejścia na koncert uprawnia do dostępu do cateringu oraz strefy barowej z alkoholem i napojami bezalkoholowymi. Napoje alkoholowe dostępne będą wyłącznie dla osób pełnoletnich. *W kategorii Bilet VIP 2 dostępne krzesełka plastikowe. 

Dzieci które w dniu koncertu nie ukończyły 4 roku życia mogą wejść na bilet rodzica/opiekuna prawnego i zajmują one miejsce na kolanach opiekuna. Uwaga! Zasada dotyczy wyłącznie rodziców/opiekunów prawnych, którzy mają zakupione miejsca na trybunie. Nie rekomendujemy zabierania dzieci poniżej 7 roku życia na płytę. Przy wejściu zostaniesz poproszony o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Jeśli masz starsze dziecko, musi ono posiadać swój własny bilet.

 

Regulamin koncertów dostępny TUTAJ.

Ograniczenia wiekowe

  • Osoby małoletnie powyżej 16-go roku życia mogą wejść na Teren Imprezy, pod warunkiem posiadania ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, legitymacja szkolna lub studencka) oraz podpisana zgoda rodzica lub przedstawiciela ustawowego dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią.
  • Osoby małoletnie poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innej upoważnionej osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po podpisaniu przez nią przed wejściem na Imprezę oświadczenia o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania biletu wstępu na Teren Imprezy.

Oświadczenie o odpowiedzialności rodzica/opiekuna prawnego za małoletniego uczestnika koncertu do pobrania TUTAJ. Przypominamy, że osobą małoletnią jest osoba, która nie ukończyła 18-go roku życia.

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! 

W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.

Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. 

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­– Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – mówi Dawid Podsiadło.

 

Trasa stadionowa 360 zawita do czterech miast:

  • 01-02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15-16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22-23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

 

Partnerem strategicznym trasy jest: Bank Credit Agricole.

Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Enea Stadion, Stadion Śląski, Tarczyński Arena Wrocław.

Patroni medialni: WP.pl, RMF

Organizatorzy: MUZK, East Eventz

 

Klauzula informacyjna RODO

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też