Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

Teatr w Radomiu

Bogaty repertuar spektakli: komedie, dramaty, musicale

Teatr Radom bilety, daty, repertuar

Najciekawsze spektakle teatralne w Radomiu znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Najpopularniejszym teatrem w tym mieście jest Teatr Powszechny, gdzie można zobaczyć wiele kultowych tekstów w nowych adaptacjach takich jak porywająca Anna Karenina czy Człowiek z La Manchy. Jednym z najważniejszych osiągnięć radomskiego Teatru jest Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski. Organizowany od 1993 roku, to jedyny w Polsce festiwal poświęcony twórczości jednego autora i jedyny promujący polską literaturę za granicą. Teatr Powszechny w Radomiu repertuar obejmuje utwory klasyczne, realizowane tradycyjnie i w formie bardziej nowoczesnej, tytuły adresowane do młodego widza, sztuki prapremierowe i spektakle autorskie, kameralne sztuki współczesne, a także musicale.

Spektakle impresaryjne w Radomiu

Teatr w Radomiu spektakle często grane są również w siedzibie Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Są to głównie spektakle impresaryjne czyli objazdowe. Wśród tytułów godnym uwagi jest „Weekend z R.” - mistrzowska farsa Robina Hawdona, której gwiazdami są zjawiskowa Joanna Orleańska oraz znana z serialu „Pierwsza Miłość” Aneta Zając. Teatr Radom bilety na spektakle dostępne w serwisie eBilet! Gorąco polecamy również spektakl „Przepraszam, co Pan tu robi?”, gdzie w jednej z głównych ról występuje energetyczna Aleksandra Szwed.

Teatr dla dzieci w Radomiu

Najmłodszych widzom polecamy Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Tetiana Galitsyna należy do wąskiego grona najlepszych na świecie mistrzów sztuki malowania piaskiem. Zwyciężczyni Mam Talent 2013 zaprezentuje widzom w Radomiu wyjątkowy spektakl „Mały Książę”. Teatr piasku Radom bilety znajdziesz na stronie eBilet.pl.

Zobacz też