Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Phunk'ill

Phunk'ill

Phunk'illOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

2w1 według Phunk'illa

Phunk'ill to pseudonim artystyczny 31-letniego Kamila Wysockiego , który spełnia się w muzyce od przeszło 15 lat. Oprócz tworzenia muzyki jako DJ, pomaga on również wybić się młodym raperom, a także funkcjonuje jako menager bookingowo-koncertowy dla większych artystów. Współpracuje z wieloma znanymi nazwiska, a także uczestniczy w kilku ciekawych projektach hip-hopowych.

Początki romansu z muzyką

Phunk'ill już w wieku 16 lat rozpoczął swoją muzyczną przygodę, romansując z gramofonami. Jednakże już wcześniej interesował się szeroko pojętą dziedziną, jaką jest muzyka. Należy jasno wskazać, iż jego ukierunkowania od lat dziecięcych jasno wskazywały na jeden rodzaj brzmienia, czyli hip-hop. Kultura hip-hopu wkradła się w jego codzienne życie oraz stała się jego pasją. Prócz kolekcjonowania płyt i magazynów poświęconych tej kulturze, bawił się w beatmaker'a za pomocą programu komputerowego Ejay. 

Ulubione brzmienia Kamila

W późniejszych latach obcowania z muzyką, oprócz hip-hopem, Phunk'ill zajarał się innymi gatunkami muzyki, w tym choćby jazz'em czy funk'iem. W chwili dojrzałości muzycznej oraz trwania etapu głębszego poznawania sztuki, Kamil Wysocki zainteresował się turntabilismem oraz całą otoczką związana z dj'owaniem. Obecnie tworzy sety, które odznaczają się bardzo dużą różnorodnością. Są to mieszanki dynamicznego funk'u, hip-hopu, a także nowoczesnego, elektrycznego brzmienia bassline'u, bmore'u oraz street bass'u. Ponadto wszystko to łączy z niewielką dozą scratchy.

Przełomowy 2007 rok

Rok 2007 w karierze Phunk'illa z pewnością był przełomowy. To właśnie wtedy po uzbieraniu większej kwoty pieniędzy postanowił nabyć swój pierwszy mixer muzyczny i decki. Początki każdego artysty nie są proste i tak też było w tym przypadku. Jednak dzięki pomocy Dj'a Zeegee i Dj'a Tessa mógł stawiać swoje pierwszy kroki za dj'ską konsolą w klubach.

REVOLUME

Kamil Wysocki od 2020 roku związany jest z agencją kreatywną REVOLUME jako manager project, DJ oraz agent bookingowy. Pod swoją opieką ma OKIego, Miłego ATZ, Kukona, Gverliego oraz projekt Rap History The Videos. Dzięki agencji ma szansę na współpracę z niezależnymi artystami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Jako menager zajmuje się kreacją i komunikacją projektów muzycznych. Specjalizuje się w promocji i produkcji kameralnych eventów, jak i dużych festiwali. 

Miły ATZ i Phunk’ill nadciągają jako Święty Bass

Phunk'ill z Miłym ATZ tworzą niezawodny radiowy duet, prowadząc audycję Święty Bass w radio newonce. Jednakże oprócz cyklicznych spotkań na falach, gdzie głównym tematem są brytyjskie brzmienia, połączyli swoje siły, tworząc całkiem niezły projekt, noszący nazwę radiowej audycji. Święty Bass był zapoczątkowany singlem ,,Kto to jest''. 24 czerwca 2021 miała miejsce premiera mixtape ,,Święte Bassy vol.1'', który jest godzinnym mixem autorskich tracków, remixów oraz editów Świętego Bassu, które zostały połączone z najlepiej wyselekcjonowanymi basowymi bangerami.

OIO czyli zagadka tajemniczego projektu rozwiązana

OIO to projekt, w którym duży udział miał sceniczny DJ Phunk'ill. Jest to supergrupa, której początek dały trzy wyjątkowe indywidualności: OKI, Young Igi oraz Otsochodzi. Są to przedstawiciele młodego pokolenia, którzy podbijają publiczność nie tylko za pomocą tiktoków, ale również bez zbędnych kompleksów wdzierają się na muzyczny parnas. Jako soliści to jedni z najpopularniejszych raperów, a każdy z osobna w bardzo krótkim czasie zdobył ogromną sławę i rzeszę fanów. OIO to zespołowy projekt, który łączy ze sobą różnorodne style i charyzmy, a wspólnym mianownikiem jest próba pokonania muzycznych barier i stworzenie nowatorskiego hip-hopu. W tym wszystkim swój udział ma DJ Phunk'ill, który jest jednym z producentów tego niepowtarzalnego projektu.

Top utwory 

Wśród najchętniej słuchanych utworów z udziałem Phunk'illa wymienia się: 35 mm (z najnowszego albumu ROUGH N' GENTLE), Kto to jest, Tyle próśb (album 47playground), Dobry Wajb, Tylko Ty wiesz, Korpo (album Huśtawki).

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Phunk'ill: Chillwagon, Diho, Miszel, Sokół, Gruby Mielzky, PRO8L3M, Tede, Zdechły Osa, Jan - rapowanie, Dziarma, Avi x Louis Villain, Przyłu, Białas, Kinny Zimmer, OIO, ERO, Gibbs, O.S.T.R., OKI, Małach / Rufuz, KęKę, Kukon, Kalush Orchestra, Smolasty, Qry, Margaret, Kabe, Skepta, Sarius, Borixon, Dwa Sławy, Bonson, Żabson, White 2115, Pawbeats, Włodi, Nypel, Mr. Polska, Kaz Bałagane, Olszakumpel, Wac Toja, Trill Pem, Sobel, Oliwka Brazil, Otsochodzi, Malik Montana, Asthma, Miły ATZ, CatchUp, Zetha, Słoń, Taco Hemingway, Guzior, Kizo, Paluch, Reto, Pezet, Janusz Walczuk, The Game, Buszu, Jacuś,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z kim Phunk'ill grał trasy koncertowe?
Kamil Wysocki brał udział w trasach koncertowych OIO czy Otsochodzi.
Jakiego klubu muzycznego jest rezydentem Kamil Wysocki?
Phunk'ill jest rezydentem warszawskiego klubu Sketch Nite.
Jakich rad udzielił Phunk'ill publiczności przed występem na zimowym festiwalu w Szczyrku?
SnowFest to zimowy festiwal w Szczyrku odbywający się w otoczeniu stoków narciarskich. Kamil Wysocki aka Phunk'ill udzielił swoim fanom kilku cennych wskazówek dotyczących festiwalu. Mianowicie zakazał biegać w butach narciarskich po lodowisku, śmiać się z kogoś, że źle wygląda na stoku czy puszczać przypałowego dancingowego dorobku polskiej muzyki zagranicznym znajomym.
Kogo opiekunem jest Phunk'ill?
Kamil Wysocki współpracuje z agencją kreatywną REVOLUME. Pod swoją opieką ma OKIego, Miłego ATZ, Kukona, Gverliego oraz projekt Rap History The Videos.
Jak ma na imię, gdzie mieszka i ile lat ma Phunk'ill?
Phunk'ill to pseudonim sceniczny Kamila Wysockiego, mieszkającego w Warszawie. Kamil urodził się w 1991 roku.

Fani lubią też

Zobacz też