Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Vkie

VkieOpisWydarzeniaVkie - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Chyba nie ma drugiego artysty, który byłby w stanie w takim stopniu namieszać w polskim rapie. Mowa tu o Vkie, który na polskiej scenie muzycznej zaistniał już w 2015 roku. To Ślązak, który pochodzi z Katowic. Nieustannie zachwyca świeżymi brzmieniami, które słyszymy w jego nowych numerach. To artysta zaskakujący, co doceniają bardziej znani artyści, chętnie zapraszając go do współpracy. Pomimo młodego wieku może pochwalić się ogromnym repertuarem i osiągnięciami. Jego kariera zapowiada się niezwykle obiecująco!

Kim jest Vkie?

Vkie to pseudonim muzyczny. Raper nazywa się Łukasz Liszka i pochodzi z Katowic. Tak jak wspomnieliśmy, na polskie scenie muzycznej jest obecny już od 2015 roku. To polski raper, który od lat tworzy świeżą i inspirującą muzykę. Jak sam mówi, w rapie nie ma miejsca na prezentowanie masek, dlatego jego muzyka to ekspresyjnie wyrażana prawda i szczerość. Słuchając jego muzyki można się zainspirować, co doceniają inni raperzy, którzy chętnie zapraszają go do współpracy. 

 

Warto wiedzieć, że Łukasz Liszka, czyli Vkie na początku znany był jako Liha. Od kilku lat tworzy jednak pod pseudonimem Vkie i cieszy się niegasnącą popularnością. Wszystko przez dość szybkie tempo tworzenia nowej muzyki, która zachwyca coraz więcej osób. Dzięki temu Vkie może cieszyć się coraz większą liczbą oddanych fanów. Na uwagę zasługuje współpraca Vkie z Schafterem, Olszakupmlem i wieloma innymi artystami. Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie jego single to ogromna praca, przemyślany tekst, który sięga wyżej niż inne popularne utwory.

Jaka jest muzyka Vkie?

Muzyka Vkie to połączenie świeżych brzmień z muzyczną historią. Właśnie na tym zależy Łukaszowi Liszce, aby w swojej muzyce opowiadać prawdziwe i szczere historie, które mogą zainspirować innych ludzi, pomóc pokonać trudności czy dać do myślenia. Vkie nie owija w bawełnę, dlatego jego muzyka  to coś, czego chce się słuchać. Chyba dawno nie było na polskiej scenie artysty, który w taki sposób mógłby zjednywać sobie tłumy.

 

To artysta niepowtarzalny, który zaskakuje nie tylko muzyką, ale także tempem tworzenia nowych utworów. 

 

Wielu artystów jak np. Paluch jasno wskazują, że Vkie jest raperem, który może sporo namieszać na polskiej scenie. To talent, niesłychany warsztat muzyczny i pasja, dzięki temu jego kawałki wnoszą na wyżyny sukcesu. Vkie to z pewnością ogromne objawienie muzyczne, ogromna praca i warsztat. Ten młody chłopak stale dba o dopływ nowej muzyki, stale zaskakując swoich fanów nowymi utworami w zupełnie nowym stylu.span id="wrap-desktop"> 

 

Wielu słuchaczy zauważa, że każda jego nowa piosenka zaskakuje jeszcze mocniej niż poprzednia, stąd jego rosnąca popularność.

Kariera muzyczna Vkie

Vkie to raper, który dzięki wydaniu pierwszego singla odniósł ogromny sukces i stał się rozpoznawalny wśród raperów. Co istotne, zanim doszło do wydania jego debiutanckiego albumu "Dżungla" przedpremierowo wypuścił aż sześć singli. Spotkały się one z niezwykle pozytywnym odbiorem, a ilość wyświetleń w popularnych serwisach internetowych przekroczyła jego najśmielsze oczekiwania. Jak sam mówi, pomysł na płytę powstał już w 2019 roku, dlatego wydał tzw. mixtape pod tytułem "Zanim poznałem dżungle". Choć płyta "Dżungla" miała powstać w 2020 roku, Vkie wydał ją w 2021 roku. To masa popularnych kawałków i współprac z różnorodnymi artystami. Na płycie znajdziemy takie utwory jak: "Crazy Frog", "Bozo", "Nauczyłem się" i wiele innych. Na płycie "Dżungla" usłyszymy także Schaftera w piosence "To i tamto", Pazzy w utworze "Jestem w stanie". Ta płyta to istny majstersztyk, dlatego spotkała się z tak pozytywnym odbiorem słuchaczy.

 

Warto wiedzieć, że raper Vkie zyskał popularność w 2018 rok kiedy wydany został jego pierwszy singiel "Tylko ja". Bardzo szybko został polubiony przez słuchaczy i z chęcią odtwarzany wielokrotnie. Kolejny kawałek "Dz*wko" nagrany razem z White Widow i Borowym również spotkał się z pozytywnym odbiorem. Jeden z najpopularniejszych jego utworów to "Twardy łeb". W 2022 roku raper razem z Rusiną wydał teledysk do utworu "Tani Luz". Raper stale dba o swoich słuchaczy publikując nowości. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Vkie: Key Glock, Young Multi, Lucki, Maxo Kream, Unotheactivist, Rusina, Ferg, Malik Montana, White Widow, City Morgue, Jack Harlow, Fivio Foreign, Dababy, Gugu Gang,

 

Wydarzenia

Vkie - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Vkie?

Miejscowości, w których Vkie wystąpi w najbliższym czasie: Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg.

Kim jest Vkie?
Vkie to polski raper i autor tekstów. Nazywa się Łukasz Liszka i pochodzi z Katowic.
Z kim współpracuje Vkie?
Vkie może pochwalić się współpracą z wieloma znanymi artystami jak Schafter, Rusina, Olszakumpel czy Wiktor z WWA.
Gdzie możemy posłuchać Vkie?
Vkie wystąpi na Clout Festival 2022 - Worldwide Rap Festival w Warszawie, który odbędzie się 13 i 14 lipca.
Jak nazywa się debiutancki album Vkie?
Debiutancki album artysty to "Dżungla".
Jaki jest najpopularniejszy utwór Vkie?
Spośród najpopularniejszych utworów Vkie należy wskazać "Tylko ja" oraz "Dz*wko" utwór nagrany razem z White Widowa i Borowym.

Fani lubią też

Zobacz też