Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski OpisWydarzeniaBartosz Żukowski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Bartosz Żukowski to urodzony 1975 roku w Warszawie polski aktor. Jest absolwentem Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Studiował w PWST w Warszawie. Oprócz tego  studiował prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.

Rozwój kariery aktorskiej Bartosza Żukowskiego

Debiut aktorski Bartosza Żukowskiego miał miejsce 1992 roku. Zagrał wtedy w filmie Pierścionek z orłem w koronie w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Szerszej publiczności dał się poznać jako odtwórca roli Waldka Kiepskiego w serialu telewizyjnym Świat według Kiepskich, w którym grał od 1999 do 2004. Po tym czasie miał cztery lata przerwy, na plan serialu powrócił w 2008 roku. Postać wykreowana przez aktora, nadal wzbudza dużą sympatię wśród widzów.


Bartosz Żukowskie jest aktorem, którego można było zobaczyć w wielu produkcjach filmowych Zagrał między innymi w filmie Dom Zły Wojciecha Smarzowskiego czy Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej. Seriale, w których aktor miał okazję wystąpić to produkcje takie jak Ojciec Mateusz czy Pierwsza miłość.

Bartosz Żukowski spektakle

Bartosz Żukowski jest aktorem, którego można oglądać zarówno w filmie, serialu jak i teatrze. Spektakle z udziałem aktora to między innymi komedia Sex, drugs & disco polo, który wystawiany jest na deskach Garnizonu Sztuki w Warszawie. To nowa sztuka Macieja Kowalewskiego, która opowiada o losach o mężczyznach i ich życiowych perypetiach. Na scenie oprócz aktora zagrają: Łukasz Simlat, Michał Koterski, Krzysztofa Wieszczek i Piotr Borowski.

 

 

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka, Michał Milowicz, Karolina Chapko, Jan Wieczorkowski, Ewa Błaszczyk, Maja Ostaszewska, Anita Sokołowska, Anna Czartoryska, Katarzyna Cichopek, Paulina Holtz, Jacek Bończyk, Monika Fronczek, Julia Wyszyńska, Grażyna Barszczewska, Katarzyna Herman, Michał Meyer, Sambor Czarnota, Halina Rasiakówna, Marcin Przybylski, Marek Włodarczyk,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
The Strings

The Strings

14.04-08.12.2023

Kraków, Łódź, Lublin i inne

Bartosz Żukowski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Bartosz Żukowski ?

Miejscowości, w których Bartosz Żukowski wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Poznań, Łódź, Lublin, Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn