Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski

Sprawdź wydarzenia
Bartosz Żukowski SzczegółyOpisWydarzeniaBartosz Żukowski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
49 lat
data urodzenia:
09.06.1975
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
aktor
social media:

Opis

Bartosz Żukowski to urodzony 1975 roku w Warszawie polski aktor. Jest absolwentem Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Studiował w PWST w Warszawie. Oprócz tego  studiował prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.

Rozwój kariery aktorskiej Bartosza Żukowskiego

Debiut aktorski Bartosza Żukowskiego miał miejsce 1992 roku. Zagrał wtedy w filmie Pierścionek z orłem w koronie w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Szerszej publiczności dał się poznać jako odtwórca roli Waldka Kiepskiego w serialu telewizyjnym Świat według Kiepskich, w którym grał od 1999 do 2004. Po tym czasie miał cztery lata przerwy, na plan serialu powrócił w 2008 roku. Postać wykreowana przez aktora, nadal wzbudza dużą sympatię wśród widzów.


Bartosz Żukowskie jest aktorem, którego można było zobaczyć w wielu produkcjach filmowych Zagrał między innymi w filmie Dom Zły Wojciecha Smarzowskiego czy Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej. Seriale, w których aktor miał okazję wystąpić to produkcje takie jak Ojciec Mateusz czy Pierwsza miłość.

Bartosz Żukowski spektakle

Bartosz Żukowski jest aktorem, którego można oglądać zarówno w filmie, serialu jak i teatrze. Spektakle z udziałem aktora to między innymi komedia Sex, drugs & disco polo, który wystawiany jest na deskach Garnizonu Sztuki w Warszawie. To nowa sztuka Macieja Kowalewskiego, która opowiada o losach o mężczyznach i ich życiowych perypetiach. Na scenie oprócz aktora zagrają: Łukasz Simlat, Michał Koterski, Krzysztofa Wieszczek i Piotr Borowski.

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Bartosz Żukowski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Bartosz Żukowski ?

Miejscowości, w których Bartosz Żukowski wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też