Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Top Girls

Top Girls

Top GirlsOpisWydarzeniaTop Girls - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Top Girls to polski zespół muzyczny tworzący w nurcie disco polo, reprezentowany przez trzy niezwykle uzdolnione wokalnie wokalistki, Paulę, Justynę i Angelikę. Dziewczyny pochodzą z Białegostoku, Rzeszowa oraz Gdańska. Grupa osiągnęła popularność dzięki utworowi Czeski film. Na swoim koncie mają również takie popularne utwory jak Dziś zatańcz ze mną oraz Jeszcze tego nie wiem.

Top Girls: historia zespołu

Zespół Top Girls przez fanów nazywany jest również Topky. Początkowo trio tworzyły Paulina Karpowicz, Angelika Żmijewska oraz Justyna Lubas. W 2021 roku z zespołu odeszły Angelika oraz Paulina, a ich miejsce zajęły nowe artystki – Katarzyna Grabowska-Kupidura oraz Natalia Siemieniecka.

Nowe wokalistki zostały wyłonione podczas castingu, jak zaznacza firma fonograficzna Green Star: „Po przesłuchaniu około 70 wokalistek decyzja mogła być tylko jedna…Kasia i Natalka dołączyły do Justyny!!! Poziom wokalny jaki zaprezentowały dziewczyny, gwarantuje zdecydowany postęp zespołu, a osobowości i doświadczenie niesamowite koncerty”.

Zespół Top Girls wydał dotychczas jeden album – Zakochana (2018) i wiele porywających publiczność przebojów, m.in. Czeski film, Jeszcze tego nie wiem, Zakochana, Jakbyś mnie zechciał, Nie będę twoja, Mleczko, Dziś zatańcz ze mną, Bo jesteś obok czy Zabierz mnie do raju. Artystki mają na swoim koncie również współprace z innymi wykonawcami, takimi jak zespół Extazy, Boys czy Kolor.

Warto nadmienić, że nowe wokalistki mają wykształcenie muzyczne. Natalia ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia, Katarzyna jest absolwentką Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, natomiast Justyna jest samoukiem, karierę zaczynała od udziału w programach talent show, m.in. Disco Star, emitowanym w Polo TV, w którym dotarła do finału.

Top Girls: koncerty 2023

Top Girls koncerty 2023 to możliwość spotkania z artystkami podczas samodzielnych koncertów disco polo 2023 oraz w ramach festiwali i eventów z oprawą muzyczną.

9 września fani zespołu mogą wybrać się na jeden z najważniejszych koncertów disco polo 2023, czyli Roztańczony Narodowy 2023. Artystki wystąpią obok takich gwiazd jak Akcent, Boys, Piękni i Młodzi, Defis, Playboys czy Discoboys.

Zespół Top Girls można również zobaczyć na żywo na licznych mniejszych imprezach plenerowych oraz wydarzeniach klubowych, a także podczas okolicznościowych imprez zamkniętych np. z okazji spotkań firmowych, w takich miejscowościach jak: Siedlce, Tarnów, Radom, Zgorzelec, Wieliczka czy Borkowo.

Bilety na bieżące koncerty i bilety na festiwale z udziałem artystek można nabyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora, portalu eBilet.pl

Wydarzenia

Top Girls - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Top Girls?

Miejscowości, w których Top Girls wystąpi w najbliższym czasie: Mrągowo.

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Top Girls?
Zespół Top Girls nagrał dotychczas jeden pełnowymiarowy album, wydany nakładem wytwórni Green Star. Krążek zatytułowany Zakochana trafił do sprzedaży w 2018 roku i otrzymał status platynowej płyty.
Jaką muzykę tworzy zespół Top Girls?
Zespół Top Girls tworzy muzykę rozrywkową, gatunku Disco Polo.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Top Girls?
Zespół Top Girls został założony w 2016 roku z inicjatywy Pauliny Karpowicz, Justyny Lubas oraz Angeliki Żmijewskiej.

Fani lubią też

Zobacz też