TOP GIRLS

TOP GIRLS

Top Girls to polski zespół muzyczny tworzący w nurcie disco polo, reprezentowany przez trzy niezwykle uzdolnione wokalnie wokalistki, Paulę, Justynę i Angelikę. Dziewczyny pochodzą z Białegostoku, Rzeszowa oraz Gdańska. Grupa osiągnęła popularność dzięki utworowi Czeski film. Na swoim koncie mają również takie popularne utwory jak Dziś zatańcz ze mną oraz Jeszcze tego nie wiem.

Top Girls – historia zespołu

Zespół Top Girls przez fanów nazywany jest również Topky. Początkowo trio tworzyły Paulina Karpowicz, Angelika Żmijewska oraz Justyna Lubas. W 2021 roku z zespołu odeszły Angelika oraz Paulina, a ich miejsce zajęły nowe artystki – Katarzyna Grabowska-Kupidura oraz Natalia Siemieniecka.

Nowe wokalistki zostały wyłonione podczas castingu, jak zaznacza firma fonograficzna Green Star: „Po przesłuchaniu około 70 wokalistek decyzja mogła być tylko jedna…Kasia i Natalka dołączyły do Justyny!!! Poziom wokalny jaki zaprezentowały dziewczyny, gwarantuje zdecydowany postęp zespołu, a osobowości i doświadczenie niesamowite koncerty”.

Zespół Top Girls wydał dotychczas jeden album – Zakochana (2018) i wiele porywających publiczność przebojów, m.in. Czeski film, Jeszcze tego nie wiem, Zakochana, Jakbyś mnie zechciał, Nie będę twoja, Mleczko, Dziś zatańcz ze mną, Bo jesteś obok czy Zabierz mnie do raju. Artystki mają na swoim koncie również współprace z innymi wykonawcami, takimi jak zespół Extazy, Boys czy Kolor.

Warto nadmienić, że nowe wokalistki mają wykształcenie muzyczne. Natalia ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia, Katarzyna jest absolwentką Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, natomiast Justyna jest samoukiem, karierę zaczynała od udziału w programach talent show, m.in. Disco Star, emitowanym w Polo TV, w którym dotarła do finału.

Top Girls – koncerty 2022

Top Girls koncerty 2022 to możliwość spotkania z artystkami podczas samodzielnych koncertów disco polo 2022 oraz w ramach festiwali i eventów z oprawą muzyczną.

10 czerwca fani zespołu mogą wybrać się na jeden z najważniejszych koncertów disco polo 2022, czyli Prawdziwy Maraton Disco Polo. Impreza będzie trwała aż 5 godzin, a artystki wystąpią obok takich gwiazd jak Long & Junior, Czadoman, Daj to głośniej oraz Miły Pan.

Kolejną okazją do spotkania z zespołem Top Girls będzie Kielecka Gala Dsco Polo 2022, która w tym roku odbywa się 26 czerwca w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Podczas wydarzenia swój repertuar zaprezentują największe gwiazdy muzyki rozrywkowej, m.in. Zenon Martyniuk, Boys, Daj to Głośniej, Milano, Szpilki oraz Czaro.

Zespół Top Girls można również zobaczyć na żywo na licznych mniejszych imprezach plenerowych oraz wydarzeniach klubowych, a także podczas okolicznościowych imprez zamkniętych np. z okazji spotkań firmowych, w takich miejscowościach jak: Siedlce, Tarnów, Radom, Zgorzelec, Wieliczka czy Borkowo.

Bilety na bieżące koncerty i bilety na festiwale z udziałem artystek można nabyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora, portalu eBilet.pl

TOP GIRLS - Często zadawane pytania

  • Zespół Top Girls nagrał dotychczas jeden pełnowymiarowy album, wydany nakładem wytwórni Green Star. Krążek zatytułowany Zakochana trafił do sprzedaży w 2018 roku i otrzymał status platynowej płyty.
  • Zespół Top Girls tworzy muzykę rozrywkową, gatunku Disco Polo.
  • Zespół Top Girls został założony w 2016 roku z inicjatywy Pauliny Karpowicz, Justyny Lubas oraz Angeliki Żmijewskiej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

TOP GIRLS
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/