Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Mystic Festival

05.06.2024 Gdańsk

Organizator: Mystic Coalition sp. zoo

Mystic FestivalBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kupuj na raty

Wygodnie i bez wychodzenia z domu

Dowiedz się więcej

Kup teraz, zapłać później

Nie odkładaj emocji na później

Dowiedz się więcej
Mystic Festival: Karnet 4 dni
05-08.06.2024

Mystic Festival: Karnet 4 dni

Gdańsk, SCG Stocznia Centrum Gdańsk

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW: Megadeth, legenda amerykańskiego thrash metalu, jednym z trzech headlinerów festiwalu!

Mystic Festival 2024: Od rock’n’rolla po death metal! Bilety na kolejną edycję Mystic Festival już w sprzedaży.

Mystic Festival 2024 line-up 

Podczas Mystic Festival 2024 zaprezentują się: Megadeth, Machine Head, Satyricon, Thy Art Is Murder, Orange Goblin, Lord of the Lost, Accept, Life of Agony, Ithaca, Sanguisugabogg, Bruce Dickinson, Suffocation, Blackgold, Humanity’s Last Breath, Bring Me The Horizon, Biohazard, Leprous, High On Fire, Endseeker, Graveyard, Mysticum, Lamp of Murmuur, Wayfarer, Chelsea Wolfe, Furia, Vio-Lence, Ghøstkid, Body Count, Sodom, Crystal Lake, Lik.

 

Więcej ogłoszeń wkrótce - stay tuned! 

O festiwalu Mystic Festival w Gdańsku

Z czym kojarzy się Państwu letni weekend w Gdańsku? Plaża, smażalnia, windsurfing? Owszem, można, ale ludzie kulturalni i głodni wrażeń wiedzą, że znacznie lepsze pomysły to Stocznia, festiwal i headbanging. Największe w tej części Europy święto metalu i okolic powraca nad Bałtyk, by rozpętać czterodniowy sztorm na pięciu scenach – od 5 do 8 czerwca. W programie również kino, dyskusje, spotkania z artystami, galeria, aftery i strefa gastronomiczna, która zadowoli wszystkich smakoszy i biesiadników. 

Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Ghost, Danzig, Sabaton, King Diamond, Nightwish i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

Organizatorem Mystic Festival jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też