Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Aneta Zając

Aneta Zając OpisWydarzeniaAneta Zając - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Aneta Zając to urodzona w 1982 roku w Warszawie polska aktorka. W 2006 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Edyty Zając

W czasach szkolnych należała do popularnego zespołu Fasolki oraz uczęszczała do Teatru Buffo na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu.

 

Karierę aktorską zaczęła w 2000 roku , dołączając do obsady serialu emitowanego w TVP2 Na dobre i na złe, gdzie grała przez rok. W serialu Plebania, przez dwa lata grała postać Anety Kurowskiej. Od 2004 roku można zobaczyć ją również w serialu Pierwsza miłość, w którym gra główną rolę.

 

Aneta Zając była uczestniczką trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają. Występowała w parze ze Stefano Terrazzino oraz wygrała pierwszą edycję programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 

Występowała też w spektaklach teatralnych w 2005 roku Jak wam się podoba – reż. J. Maciejowski, Teatru Studyjnego w Łodzi. W 2006 roku można było ją zobaczyć w spektaklu Przyjazne dusze w reżyserii P. Okońskiego.

Aneta Zając spektakle

Aneta Zając jest aktorką, która doskonale odnajduje się zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle z udziałem aktorki to między innymi brytyjska komedia Kiedy kota nie ma Teatru Capitol w Warszawie. To wspaniała komedia sytuacyjna z plejadą gwiazd, która zdobyła uznanie wśród wielbicieli tego gatunku. Na scenie oprócz niej wystąpi między innymi Piotr Cyrwus, Piotr Zelt czy Katarzyna Skrzynecka.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 2.0

 

Zobacz też: Borys Szyc, Katarzyna Cichopek, Michał Mikołajczak, Renata Dancewicz, Anna Ilczuk, Rafał Cieszyński, Olga Bołądź, Zdzisław Wardejn, Mateusz Damięcki, Aneta Zając, Joanna Orleańska, Błażej Michalski, Ola Domańska, Dariusz Wnuk, Kasia Kołeczek, Maciej Tomaszewski, Wojciech Machnicki, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Rymszewicz, Karolina Adamczyk,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Kiedy kota nie ma...

Kiedy kota nie ma...

11.02-18.11.2023

Dębica, Kraków, Poznań i inne

WEEKEND Z R.

WEEKEND Z R.

18.02-12.06.2023

Błonie, Brześć Kujawski, Dębica i inne

Aneta Zając - Często zadawane pytania

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn