Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Fontaines D.C.

Fontaines D.C.

Organizator: Alter Art

Opis

Opis

Fontaines D.C. z nowym albumem w Warszawie! Jeden z najciekawszych zespołów współczesnej alternatywy zagra 13 czerwca 2022 w warszawskiej Proximie. Fontaines D.C. bilety na koncert w Warszawie już dostępne - dystrybucja wyłącznie online.

Fontaines D.C. bilety

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Fontaines D.C. informacje

Już debiutancki album „Dogrel” wzbudził zachwyty branży swoją post-punkową energią i chwytliwymi melodiami - muzyczne media oceniły płytę jako „perfekcyjny debiut”. Plany koncertowe Fontaines D.C. pokrzyżowała pandemia, więc już rok później ukazał się album „A Hero’s Death”, powtarzając sukces poprzedniego krążka.

 

Po dwóch studyjnych albumach i nominacji do nagród BRIT i Grammy irlandzki zespół zapowiada kolejny album! „Skinty Fia” ma ukazać się 22 kwietnia, a towarzyszyć mu będzie wyczekiwana, długa trasa koncertowa. Pierwszy singiel "Jackie Down The Line" został zaprezentowany na początku roku i został świetnie przyjęty przez fanów i krytyków.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn