emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni

Kabaret ParanienormalniOpisWydarzeniaKabaret Paranienormalni - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Kabaret Paranienormalni swój pierwszy program stworzyli w 2004 roku. Znalazły się w nim m.in. skecze: Papieros, Młotek, czy Gołębie.

 

Początkowo w składzie znajdowali się Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę kabaretów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka.

W roku 2017 szeregi grupy opuścił Igor Kwiatkowski, który wcielał się m.in. w postać słynnej blondynki Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek. Postać absolutnie kultowa, której wiele wyrażeń trafiło do potocznego języka.

Kabarety  w telewizji docenione przez widzów

Członkowie kabaretu Paranienormalni są świetnymi obserwatorami – w swoich skeczach przedstawiają fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Nie zajmują się tematami polityki i religii. Prowadzili autorski program telewizyjny Paranienormalni Tonight, emitowany w TVP2 przez dwa sezony. Program został nagrodzony przez widzów w 2016 roku Telekamerą w kategorii program rozrywkowy.

 

Kabaret Paranienormalni bilety na występy do kupienia na eBilet.pl

Wydarzenia

Kabaret Paranienormalni - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kabaret Paranienormalni?

Miejscowości, w których Kabaret Paranienormalni wystąpi w najbliższym czasie: Włocławek, Kalisz, Lubin, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Wrocław, Kraków, Ostrowiec Świętokrzyski, Warszawa, Łódź, Lublin, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Tarnów, Gniezno.

Fani lubią też

Zobacz też