Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Damian Kulec

Damian Kulec

Damian Kulec OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Damian Kulec to to urodzony w 1990 roku w Łodzi – polski aktor oraz lektor. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Damian Kulec i rozwój kariery aktorskiej

W latach 2008-2020 związany był z Teatrem Powszechnym w Łodzi. Obecnie współpracuje z Teatrem Gudejko w Warszawie. Damian Kulec jest aktorem, który ma bogaty dorobek artystyczny. Można było go oglądać w wielu produkcjach filmowych oraz serialach należą do nich takie tytuły jak między innymi Winston i Dudley, łowcy czarownic czy Naprzód, gdzie wykonał piosenki.

Damian Kulec jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w filmach takich jak między innymi  Jak zostać czarodziejem,  Jestem dobrym człowiekiem! Czy Kuba Guzik.

 

Damian Kulec brał również udział w nagraniu licznych słuchowisk, między innymi: Blade Runner: Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? czy Cud nad Wisłą. Bitwa Warszawska 1920. Najnowsze słuchowisko z jego udziałem, które ukazało się w 2021 roku to Skowyt – audioserial zrealizowany przez Audiotekę, którego premiera miała miejsce 5 marca 2021 .

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też