Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Damian Kulec

Damian Kulec

Damian Kulec OpisWydarzeniaDamian Kulec - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Damian Kulec to to urodzony w 1990 roku w Łodzi – polski aktor oraz lektor. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Damian Kulec i rozwój kariery aktorskiej

W latach 2008-2020 związany był z Teatrem Powszechnym w Łodzi. Obecnie współpracuje z Teatrem Gudejko w Warszawie. Damian Kulec jest aktorem, który ma bogaty dorobek artystyczny. Można było go oglądać w wielu produkcjach filmowych oraz serialach należą do nich takie tytuły jak między innymi Winston i Dudley, łowcy czarownic czy Naprzód, gdzie wykonał piosenki.

Damian Kulec jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w filmach takich jak między innymi  Jak zostać czarodziejem,  Jestem dobrym człowiekiem! Czy Kuba Guzik.

 

Damian Kulec brał również udział w nagraniu licznych słuchowisk, między innymi: Blade Runner: Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? Cud nad Wisłą. Bitwa Warszawska 1920. Najnowsze słuchowisko z jego udziałem, które ukazało się w 2021 roku to Skowyt – audioserial zrealizowany przez Audiotekę, którego premiera miała miejsce 5 marca 2021 .

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

01.04-17.09.2023

Bydgoszcz, Chrzanów, Częstochowa i inne

Berek, czyli upiór w moherze 2

Berek, czyli upiór w moherze 2

05.06.2023

Warszawa

Damian Kulec - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Damian Kulec ?

Miejscowości, w których Damian Kulec wystąpi w najbliższym czasie: Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Warszawa, Gdynia, Kraków, Lublin, Chrzanów.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn