Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Małgorzata Sadowska

Małgorzata Sadowska

Małgorzata Sadowska OpisWydarzeniaMałgorzata Sadowska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Małgorzata Sadowska to urodzona w 1968 roku w Lipnie polska aktorka. W 1991 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Rozwój kariery aktorskiej Małgorzaty Sadowskiej

Małgorzata Sadowska związana jest z Teatrem Polskim w Warszawie. Od 2011 r. związana jest również Teatrem Zagłębia w Sosnowcu.

 

Aktorka wystąpiła w wielu serialach oraz filmach. Należą do nich między innymi seriale takie jak Barwy Szczęścia, Na Wspólnej, Na dobre i na złe czy Klan. Wystąpiła też w filmach takich jak Bejbi blues, Tato, Śliwowica czy Na układy nie ma rady. Małgorzata Sadowska jest również aktorką dubbingową. Jej głos można było usłyszeć w produkcjach takich jak między innymi Wiedźmin 2: Zabójcy królów, Megamocny, Atomowa Betty, Żony ze Stepford, X-Men: Ewolucja, Przygody szewczyka Grzesia czy Spider-Man. Jest aktorką wszechstronną, która odnajduję się dobrze w każdym gatunku filmowym czy teatralnym.

Małgorzata Sadowska spektakle 2021

Małgorzata Sadowska jest aktorką, którą można zobaczyć zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2021 z udziałem aktorki to między innymi komedia O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Podczas spektaklu na scenie oprócz aktorki wystąpią  Weronika Książkiewicz, Michalina Sosna- Wilkońska/Marta Wierzbicka, Jan Jankowski, Mateusz Banasiuk, Artur Chamski, Tomasz Dutkiewicz, Robert Ostolski. Spektakl to uroczo zakręcona farsa w klasycznym stylu, autorstwa mistrza tego gatunku, Kena Ludwiga. To galeria niezwykle zabawnych postaci i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności. 

 

Źródło zdęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 20

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
NIESPODZIANKA

NIESPODZIANKA

18.02-16.09.2023

Bielsko-Biała, Kalisz, Kwidzyn i inne

Małgorzata Sadowska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Małgorzata Sadowska ?

Miejscowości, w których Małgorzata Sadowska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Bielsko-Biała, Kalisz, Toruń, Kwidzyn, Sosnowiec.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn