emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo

Passenger

Organizator: Alter Art

PassengerO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA DATY Europejska trasa Passengera zostaje przełożona. Nowa data koncertu to 12.09.2022. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność na nowy termin.

 

Passenger w Polsce! Brytyjski folk rockowy piosenkarz i autor tekstów wystąpi 12 września 2022 roku w krakowskim Klubie StudioPassenger bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży - dystrybucja wyłącznie online. 

 

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Passenger informacje

Passenger, czyli Michael David Rosenberg, przez 10 lat solowej działalności zasłynął jako niezwykle zdolny piosenkarz i autor tekstów. Jest autorem jednego z największych akustycznych przebojów dekady - "Let Her Go"

W ubiegłym roku ukazał się najnowszy, wydany własnymi środkami album artysty „Sometimes It's Something, Sometimes It's Nothing at All”. Bardzo intymna płyta, nagrana wyłącznie w towarzystwie kwartetu smyczkowego, powstała w słynnym Abbey Road Studios. Jak zapowiedział Passenger, wszystkie dochody z jej sprzedaży przeznaczone zostaną na wsparcie brytyjskiej organizacji Shelter, która zajmuje się poprawą sytuacji osób bezdomnych.

 

Teledysk do premierowego utwóru „Sandstorm” został nakręcony w Dubaju i Afryce Południowej.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też