Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds To MarsSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

data powstania:
01.01.1998
członkowie:
Jared Leto, Shannon Leto, Tomo Miličević, Matt Wachter, Solon Bixler
dyscyplina:
amerykański zespół rockowy
social media:

Opis

Thirty Seconds To Mars to amerykański zespół powstały w 1998 roku, założony przez Jareda Leto (aktora i wokalistę) oraz jego starszego brata Shanona (perkusista). Obecnie gitarzystą grupy jest Tomo Milicevic, który dołączył do 30 Seconds To Mars w 2003 roku. Zespół ma na koncie cztery albumy studyjne: 30 Seconds to Mars (2002), A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009), Love, Lust, Faith and Dreams (2013) oraz America  (2018).

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Jared Leto, który dał się poznać szerszej publiczności jako doskonały aktor. Wokalista wystąpił między innymi w Fight Club (reż. David Fincher, 1999), American Psycho (reż. Mary Harron, 2000), Requiem dla snu (reż. Darren Aronofsky, 2000), jako Joker w Suicide Squad (reż. David Ayer, 2016). Jareda można takze obejrzeć w sequelu Łowcy Androidów - Blade Runner 2049. Warto zaznaczyć, że kreacje aktorskie stworzone przez Leto na długo zapadają w pamieć.

30 Seconds To Mars bilety na koncerty

30 Seconds To Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów. Są doskonałym zespołem koncertowym dlatego nie dziwi, że  wyprzedają areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. 

 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.
Thirty Seconds To Mars wyrusza w trasę “Seasons”! Polska jako pierwszy przystanek 

24.05.2024

MuzykaKoncerty

Thirty Seconds To Mars wyrusza w trasę “Seasons”! Polska jako pierwszy przystanek 

Fani lubią też

Zobacz też