Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Editors

Organizator: Alter Art

Editors O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Uwielbiani w Polsce autorzy hitu “Papillon”, Editors, zagrają 12 października 2022 w Krakowie! Jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu odbędzie się w krakowskim Klubie Studio.

Editors koncerty

Editors powracają w powiększonym składzie z nowym materiałem! Singiel “Heart Attack” to pierwszy utwór nagrany od kiedy producent Benjamin John Power, aka Blanck Mass stał się pełnoprawnym członkiem zespołu..

 

Zespół, który przez 17 lat kariery odmawia pozostawania w miejscu w miejscu, rozpoczyna kolejną erę jednej z najbardziej intrygujących historii muzycznego sukcesu w Wielkiej Brytanii. Wszystkie 6 albumów studyjnych Editors znalazły się w pierwszej dziesiątce list przebojów UK, a ich debiut, “The Back Room”, trafił na shortlistę Mercury Prize. Prawdopodobnie kluczem do ich długowieczności jest ich zdolność do konsekwentnego rozwijania swojego brzmienia, przy jednoczesnym zachowaniu bezkompromisowości w swojej wizji. Następny rozdział, który rozpoczyna “Heart Attack” wydaje się kontynuować ten trend.

 

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Organizator: Alter Art

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też