Ogród Świateł Piotruś Pan

Ogród Świateł Piotruś Pan

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy do Ogrodu Świateł w Krakowie, którego motywem przewodnim jest historia Piotrusia Pana.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:

  • 28.10.2022-10.11.2022: 17.00-20.00
  • 11.11.2022-29.01.2023: 16.00-20.00
  • 30.01.2023-27.02.2023: 17.00-20.00

Weekendy i święta:

  • 16.00-21.00

Bilety do Ogrodu Świateł w Krakowie

  • Bilet sezonowy, to bilet imienny, uprawniający jego właściciela do nielimitowanego wejścia na teren wystawy przez cały okres jej trwania, tj. od 28.10.2022 do 26.02.2023 w godzinach zwiedzania wskazanych przez Organizatora.
  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 12 roku życia, seniorom 60+, osobom z niepełnosprawnością oraz opiekunowi osoby z niepełnosprawnością.
  • Bilet dziecięcy – przysługuje dzieciom, których wzrost w momencie wejścia na wystawę nie przekracza 100 cm.

Ogród Świateł Piotruś Pan w Krakowie

Ogród Świateł, którego motywem przewodnim jest ponadczasowa historia o Piotrusiu Panu to pełna świetlnych atrakcji forma narracji. Już w momencie przekroczenia progu Ogrodu, niezależnie od tego ile masz lat, przeniesiesz się do krainy wyobraźni i wiecznego dzieciństwa pełnego ekscytujących przygód!

 

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż po metaforycznej Nibylandii, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym przygody Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wendy i jej braci, a nawet okrutnego Kapitana Haka i jego załogi!

 

Oprócz bohaterów oraz kolorowych scen prosto z bajki, czeka na Ciebie m.in. niemal 30 instalacji świetlnych, tunele świateł, labirynt oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. tunel multimedialny, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową.

 

Nie zabraknie również elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu fantastycznych photo-pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy, dzięki którym w zabawny i oryginalny sposób uwiecznisz swoją wizytę w krainie wiecznego dzieciństwa i marzeń – Nibylandii.

 

Zobacz też: Ogród Świateł Królewna ŚnieżkaOgród Świateł Alicja w Krainie Czarów

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ogród Świateł Piotruś Pan
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Ogród Świateł Piotruś Pan BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/