Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Palaye Royale

09.07.2024 Warszawa

Organizator: Live Nation

Palaye RoyaleBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Palaye Royale
wtorek
09.07.2024
18:00

Palaye Royale

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Palaye Royale w Polsce! Uwielbiany zespół wystąpi na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Podana g. 18:00 jest godziną otwarcia bram. Bilety na koncert Palaye Royale już w sprzedaży!

Palaye Royale informacje

Od urokliwej nędzy początków zespołu po bardziej wyszukaną aranżację ich ostatniej trasy koncertowej zespół bezustannie zapewnia elektryzujące występy na żywo, podczas których często zdarza się, że Remington zwisa z opraw oświetleniowych na suficie obiektu. Niezależnie od tego, czy zespół występuje na największych festiwalach, takich jak Reading i Leeds, Download i Pinkpop, czy też gra dla wyprzedanych tłumów w tak odległych miejscach, jak Tokio, Japonia i Meksyk, największą aspiracją zespołu jest pogłębienie rzadkiej więzi z ukochaną rzeszą fanów. "Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy grać własne trasy koncertowe, staliśmy na zewnątrz i przytulaliśmy każdą osobę, która przyszła nas zobaczyć" - mówi Emerson. "Nawet jeśli teraz nie jest to możliwe, nadal staramy się poświęcić każdemu tyle czasu, ile tylko możemy".

Dla Palaye Royale powrót na scenę jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących nagród związanych z wydaniem ich ostatniej płyty "Fever Dream". "Praca nad stworzeniem tego albumu i włożenie tyle uwagi w każdy moment było dla nas niesamowitym doświadczeniem, ale nie ma to jak energia bycia w jednym miejscu ze społecznością, którą stworzyliśmy przez lata" - mówi Sebastian. "Już teraz czujemy się tak bardzo poruszeni tymi piosenkami - nawet najcięższymi, najbardziej agresywnymi utworami - a myśl o tym, że będziemy mogli je wspólnie zaśpiewać i kompletnie zaszaleć, jest niesamowita. To będzie coś, czego nie da się powtórzyć w żaden inny sposób i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić ten poziom emocji na każdym koncercie".

 

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też