Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce MOK Siedlce Sala Podlasie

MOK Siedlce Sala Podlasie

Siedlce, Sienkiewicza 63
MOK Siedlce Sala PodlasieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

MOK Siedlce sala widowiskowa Podlasie to obiekt, w którym organizowane są rozmaite wydarzenia, takie jak koncerty, spektakle teatralne i wiele innych. Zlokalizowana jest na ulicy Sienkiewicza 63.

MOK Siedlce Sala Podlasie – o obiekcie

MOK Siedlce stara się promować kulturę, twórców i ich dzieła. Ich celem jest rozwijanie zainteresowania sztuką. W obiekcie gościli znani producenci filmowi, teatralni, plastycy, fotografowie, tancerze, śpiewacy operowi i operetkowi oraz wielu innych artystów. MOK Siedlce jest organizatorem międzynarodowych plenerów fotograficznych, malarskich, a także pokazów filmowych, warsztatów, konkursów oraz wycieczek edukacyjnych. Od niedawna odbywają się tu również zajęcia Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Budynek, w którym znajduje się Sala Podlasie, został zbudowany w latach 1902-1903 r. z inicjatywy Miejskiego Komitetu Krzewienia Trzeźwości Publicznej. Początkowo znany był jako Dom Ludowy, w którym znajdowała się przestronna sala dla widzów, a także jadłodajnia, herbaciarnia, biblioteka z czytelnią oraz bilard. W kolejnych latach obiekt był przebudowywany. Znajdował się tu m.in. Dom Żołnierza, kolejno prywatna szkoła pana Krause, kino kolejowe Ognisko, a w okresie wojennym – magazyn zboża i mąki. W 1955 roku ponownie otwarto tu kino, a następnie salę widowiskowo-kinową.

MOK Siedlce Sala Podlasie i piękne sale widowiskowe

Gmach Sali Podlasie MOK Siedlce wpisany jest do rejestru zabytków. Został wyremontowany, aby cieszyć oczy zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wnętrza zdobią m.in. zrekonstruowane sztukaterie. Przebudowana i wyposażona została sala widowiskowa, która obecnie posiada nowy sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy, garderoby dla artystów oraz sala baletowa. Sala widowiskowa Podlasie dostosowana jest do osób niepełnosprawnych.

Sala Podlasie przeznaczona jest dla 296 gości. Znajduje się w niej fortepian cyfrowy Yamaha Grand Touch II. N scenie mogą odbywać się wydarzenia teatralne, a także koncerty. Siedlce zapraszają do siebie największe gwiazdy polskiej estrady. Mają tu miejsce spektakle teatralne, wystawy, a także seminaria i jubileusze.

MOK Siedlce Sala Podlasie – koncerty i wydarzenia

Co do tej pory odbyło się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Koncerty znanych polskich wykonawców, takich jak Michał Bajor, Happysad, Koniec Świata, Leniwiec, Plateau, Farben Lehre, The Bill, Ajagore, Czesław Śpiewa, Jerzy Połomski i wielu innych artystów. Co jeszcze odbyło się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Wydarzenia, takie jak występy najzabawniejszych polskich kabaretów. Na scenie pojawili się m.in. Jurki, Smile, Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk, Hrabi czy Kabaret Pod Wyrwigroszem i wiele innych.

MOK Siedlce Sala Podlasie – koncerty i wydarzenia 2022

Jakie wydarzenia odbędą się już niebawem w MOK Siedlce sala Podlasie? Koncerty znanych polskich gwiazd oraz imprezy muzyczne, m.in. Summer Music Festival, w ramach którego wystąpi zespół B6, Olga Jagieło, Irena Kosińska & Bartłomiej Tyburowski Trio, Agnieszka Skup, Elwira Duczek & Ambitus Band oraz Olga Szomańska. Co jeszcze wydarzy się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Koncerty zagrają tu także Anita Lipnicka oraz Mikromusic.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się MOK Siedlce Sala Podlasie?
MOK Siedlce Sala Podlasie znajduje się przy ul. Sienkiewicza 63.
Jakie wydarzenia odbyły się w MOK Siedlce Sala Podlasie?
W MOK Siedlce Sala Podlasie odbyły się wydarzenia, takie jak koncerty Michała Bajora, Happysad, Leniwca, Plateau, Farben Lehre, Koniec Świata, The Bill, Czesław Śpiewa, Jerzego Połomskiego i wielu innych artystów. Wystąpiły tu najlepsze polskie kabarety, m.in. Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jurki, Smile, Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Piotr Bałtroczyk, Hrabi i inni.
Kiedy został utworzony MOK Siedlce Sala Podlasie?
MOK Siedlce Sala Podlasie utworzony został w 2013 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn