Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Teatr Kamienica w Warszawie

Teatr Kamienica w Warszawie

Warszawa, Aleja Solidarności 93
Sprawdź wydarzenia
Teatr Kamienica w WarszawieOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Kamienica to prywatny teatr rozrywkowy i komediowy w Warszawie, założony przez aktorską parę - Emiliana Kamińskiego oraz Justynę Sieńczyłło. Teatr powstał w 2009 roku, w zbudowanej w stylu secesyjnym kamienicy, która ocalała w czasie II wojny światowej. W repertuarze Teatru Kamienica znajdują się spektakle dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Teatr Kamienica repertuar

Na trzech scenach Kamienicy (Scena Orla, Scena Elitarna, Piwnica Warsza) można zobaczyć całą plejadę gwiazd, takich jak: Maria Pakulnis, Mateusz Damięcki, Dorota Chotecka, Izabela Dąbrowska, Maria Winiarska, Robert Rozmus, Paulina Holtz, Joanna Liszowska, Daria Widawska, Jarosław Boberek, Piotr Gąsowski, Michał Meyer i wielu innych. Teatr jest nie tylko bijącym sercem na mapie kulturalnej Warszawy, lecz ważnym obiektem historycznym. Przedwojenny tramwaj "Berlinka", makieta Warszawy z 1939 roku, prawdziwa cegła i ponad 100-letnie kafelki Villeroy Boch tworzą niesamowity, słynny warszawski klimat. Ofertę teatru uzupełnia działająca przy nim kawiarnia Nasza Warszawa, która z sukcesami dba o podniebienia widzów. Siedziba Teatru Kamienica mieści się w Warszawie przy alei Solidarności 93.

Teatr Kamienica bilety na spektakle

Teatr Kamienica bilety na najlepsze spektakle teatralne już dostępne w serwisie eBilet.pl. Sprawdź również: Voucher do Teatru - Koncerty Warszawa - Teatr Warszawa - Co gdzie kiedy Warszawa.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też