Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Online

Koncerty Online

Wracamy od 4 maja - koncerty, spektakle i wydarzenia, które warto zobaczyć.
OpisBilety

Wystawy, spektakle i koncerty. Na co warto wybrać się w  najbliższym czasie?

Już w maju każdy miłośnik wydarzeń na żywo będzie mógł ponownie spotkać się z ulubionymi artystami. Od 4 maja funkcjonować będą galerie sztuki - to świetna okazja, aby wybrać się na wystawę Banksy'ego i Zdzisława Beksińskiego, które prezentowane będą w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Od 15 maja na świeżym powietrzu zobaczyć będzie można największe kinowe hity, dopuszczana jest też możliwość organizowania innych wydarzeń kulturalnych. Chwilę później - od 21 maja wybrać się będzie można do teatru, kina, filharmonii w tradycyjnej formie. Widownia jednak zapełniona będzie mogła być tylko w 50 procentach. 

 

Bilety na wydarzenia

Koncerty
Spektakle
Wystawy i Targi
Rzeszów Hip Hop Festiwal / Guzior / Chivas / Szpaku

Promocja

Rzeszów Hip Hop Festiwal / Guzior / Chivas / Szpaku

08.12.2023

Jasionka

Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

Promocja

Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

16.02-08.06.2024

Gdańsk/Sopot, Gorzów Wielkopolski, Katowice i inne

Oreada

Oreada

08.12.2023

Kraków

KASIA LINS

KASIA LINS

08.12.2023

Łódź

Dziwna Wiosna

Dziwna Wiosna

07-14.12.2023

Poznań, Warszawa, Zielona Góra

Lord Of The Lost

Lord Of The Lost

25-26.04.2024

Kraków, Warszawa

Tribute to Bee Gees

Tribute to Bee Gees

11-13.12.2023

Łódź, Opole, Warszawa

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

10.12.2023-06.06.2024

Białystok, Ciechanów, Inowrocław i inne

Sorry Boys

Sorry Boys

16.03.2024

Wrocław

Licencja na lirykę - recital Jacka Bończyka

Licencja na lirykę - recital Jacka Bończyka

16-18.02.2024

Warszawa

WINTER SONGS OF FRANK SINATRA

WINTER SONGS OF FRANK SINATRA

21.12.2023-17.01.2024

Częstochowa, Gdańsk, Łódź i inne

Serwus Madonna - piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk

Serwus Madonna - piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk

19.02.2024

Warszawa

Kombii - Nasze Pokolenie

Kombii - Nasze Pokolenie

10.01-14.02.2024

Poznań, Szczecin

Andrzej Piaseczny Akustycznie

Andrzej Piaseczny Akustycznie

22.01-07.04.2024

Bolesławiec, Leszno, Nysa i inne

TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL

TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL

11.02.2024

Wrocław

Edyta Geppert

Edyta Geppert

07.12.2023-12.03.2024

Bydgoszcz, Kielce, Szczecin i inne

Ethno Jazz Festival

Ethno Jazz Festival

14.04.2024

Wrocław

Dżem

Dżem

10.12.2023-15.03.2024

Częstochowa, Gdańsk, Kielce i inne

Magda Umer - Wciąż się na coś czeka

Magda Umer - Wciąż się na coś czeka

21.01.2024

Bydgoszcz

ABBA i INNI Symfonicznie

ABBA i INNI Symfonicznie

05-22.02.2024

Białystok, Chełm, Ciechanów i inne

Koncerty , które odbędą się w najbliższym czasie to między innymi trasa Dawida Podsiadło czy występ Artura Rojka, który wykona na żywo przeboje ze swojego repertuaru. To również spotkanie z Krzysztofem Zalewskim, który zaprasza do wspólnej zabawy - czyli najnowszej trasy koncertowej. Spektakle, podczas których będzie można spotkać się z ulubionymi aktorami, to między innymi Przygoda z ogrodnikiem czy Atrakcyjna wdowa. To wyjątkowe komedie, dzięki którym nikt nie wyjdzie z teatru bez uśmiechu na twarzy.

 

Wydarzenia, które dostępne są tylko w eBilet to między innymi pierwsza w Polsce wystawa Banksy'ego, która daje możliwość zobaczenie na żywo dzieł jednego z najbardziej znanych artystów na świecie. To również Off Festival oraz koncerty gwiazd światowego formatu takich jak Kings of Leon, Celine Dion czy legendarnego zespołu KISS.

Gdzie oglądać wydarzenia online?

Odwołanie koncertów, zmniejszenie działalności teatrów oraz większości wydarzeń z powodu walki z koronawirusem nadal wzbudza sporo emocji. Część wydarzeń przeniesionych zostało na 2021 rok, co ma na celu ograniczenie dużej ilości osób przebywających w jednym miejscu. Jak już wiadomo koronawirus jest szczególnie groźny dla osób starszych oraz przewlekle chorych. W trosce o zdrowie zachęcamy do unikania zatłoczonych miejsc.

Jednak ten czas wcale nie musi oznaczać nudy, a tym bardziej rezygnacji z koncertów, muzyki na żywo czy spektakli teatralnych, które udostępniane są w internecie w formie streamu czyli transmisji online. Spektakle oraz koncerty online to doskonała okazja do spędzenia czasu w towarzystwie ulubionych artystów. Ilość wydarzeń  jest naprawdę duża, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Stream koncertów online dla wszystkich

Jedną z możliwości miłego spędzenia czasu w domu są koncerty online, dzięki którym można posłuchać na żywo ulubionych wykonawców. Artyści jednoczą się ze swoimi fanami i pomagają im przejść przez ten nietypowy dla wszystkich czas. Do akcji przyłączyli się już między innymi Chris Martin z zespołu Coldplay, Keith Urban, John Legend, Pink oraz polskie gwiazdy takie jak Urszula, Ewa Farna czy Baranovskia lista artystów ciągle rośnie.

Artyści zorganizowali koncerty w nietypowych miejscach: Chris Martin wystąpił w swoim domu, a Keith Urban w magazynie, gdzie towarzyszyła mu żona Nicole Kidman. To miły gest, który na pewno doceni każdy fan muzyków.

Ale to nie koniec niespodzianek. Czas pandemii spowodował, że wydarzenia online stały się coraz bardziej popularne. Dzięki temu w zaciszu własnego mieszkania można wziąć udział w wyjątkowych imprezach. The 9 Tenors & 3 Sopranos – Italian Pop Opera zaprasza na swój występ, który jest połączeniem transmisji koncertu na żywo i filmowej podróży po historycznym Rzymie. Nie zabraknie też koncertów online polskich gwiazdzespół Dżem czy Sztywny Pal Azji zaprezentują się szerokiej publiczności za pośrednictwem internetu. Każdy może kupić bilet na koncert online i cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z muzykami.

Spektakle online to okazja do spotkania ulubionych artystów przez internet

Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów sztuk teatralnych jest fakt, że wiele teatrów wspiera swoich widzów  i  organizuje pokazy spektakli online. Są one świetną okazją do spotkania się z ulubionymi aktorami. Teatr Żydowski  zaprasza na cykl pokazów online na żywo, dzięki czemu najlepsze spektakle teatralne można oglądać w zaciszu własnego mieszkania. Teatr Capitol w Warszawie zorganizował natomiast cykl live chatów z aktorami, które są wspaniałą okazja, aby zadać im pytania oraz wspólnie się pośmiać. Lista teatrów, które wychodzą naprzeciw zaistniałej sytuacji stale rośnie, co daje wiele możliwości na ciekawe spędzenie czasu.

Zobacz też