Pałac Kultury i Nauki
Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest najwyższym w Polsce (237 m) i najbardziej rozpoznawalnym budynkiem stołecznego miasta. Wzniesiony w latach  1952–1955, według projektu architekta Lwa Rudniewa, miał być darem od narodu radzieckiego. W 1953 roku obiekt otrzymał nazwę Pałac Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina – był on bowiem pomysłodawcą jego budowy. Planowano też wznieść pomnik Stalina na placu przez Pałacem, pomysł jednak nigdy nie doszedł do skutku. Po dziś dzień Pałac Kultury i Nauki w Warszawie wzbudza emocje wśród mieszkańców stolicy. Niektórzy upatrują w nim symbolu radzieckiej dominacji nad narodem polskim. W 2007 roku PKiN Warszawa został uznany i wpisany na listę zabytków.

Pałac Kultury i Nauki bilety

Repertuar Pałacu Kultury i Nauki to niezwykle rozbudowana oferta zajęć, warsztatów, spotkań muzycznych i teatralnych kierowana zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców Warszawy. Bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne dostępne w sprzedaży na eBilet.pl. 

Punkt Sprzedaży eBilet w PKiN

Nasz punkt sprzedaży znajduje się w pasażu handlowym w holu windowym (wejście od ul. Marszałkowskiej). Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pałac Kultury i Nauki
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Defilad 1
00-901 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/