Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki

Warszawa, Plac Defilad 1
Sprawdź wydarzenia
Pałac Kultury i NaukiOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest najwyższym w Polsce (237 m) i najbardziej rozpoznawalnym budynkiem stołecznego miasta. Wzniesiony w latach  1952–1955, według projektu architekta Lwa Rudniewa, miał być darem od narodu radzieckiego. W 1953 roku obiekt otrzymał nazwę Pałac Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina – był on bowiem pomysłodawcą jego budowy. Planowano też wznieść pomnik Stalina na placu przez Pałacem, pomysł jednak nigdy nie doszedł do skutku. Po dziś dzień Pałac Kultury i Nauki w Warszawie wzbudza emocje wśród mieszkańców stolicy. Niektórzy upatrują w nim symbolu radzieckiej dominacji nad narodem polskim. W 2007 roku PKiN Warszawa został uznany i wpisany na listę zabytków.

Pałac Kultury i Nauki bilety

Repertuar Pałacu Kultury i Nauki to niezwykle rozbudowana oferta zajęć, warsztatów, spotkań muzycznych i teatralnych kierowana zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców Warszawy. Bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne dostępne w sprzedaży na eBilet.pl. 

Punkt Sprzedaży eBilet w PKiN

Nasz punkt sprzedaży znajduje się w pasażu handlowym w holu windowym (wejście od ul. Marszałkowskiej). Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

Wydarzenia

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też