Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Prime MMA

Prime MMA

Nowa organizacja MMA dla freak fightów
OpisBiletyZawodnicy

Walki celebrytów i gwiazd internetu elektryzują kibiców na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, dlatego można oczekiwać, że nowa organizacja - Prime MMA, również bardzo szybko zyska ogromną popularność wśród polskich fanów. W barwach organizacji z Don Kasjo na cele już na pierwszej gali wystąpią doskonale znane gwiazdy. W przyszłości można oczekiwać równie ciekawych pojedynków, dlatego nowa organizacja Prime MMA już wkrótce może stać się poważnym konkurentem dla innych organizacji MMA w naszym kraju.

Powstanie nowej organizacji MMA skupiającej się na promocji walk celebrytów nie powinno dziwić w dobie stale rosnącej popularności „freakfightów”. Ostatnio na tym rynku pojawiał się więc federacja Prime MMA. Z racji tego, że fani dopiero czekają na pierwszą, debiutancką galę organizacji, ciężko stwierdzić, jaka jest koncepcja twórców i właścicieli. Wszystko wskazuje jednak, że Prime MMA będzie funkcjonować na bardzo podobnych zasadach jak inne popularne polskie gale MMA z walkami dla celebrytów i gwiazd internetu – Fame MMA i High League. W materiałach promujących organizację Prime MMA dominują takie kolory, jak czarny, biały i czerwony.

Pierwsza gala organizowana przez federację: Prime Show MMA 1: Zadyma odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi i z pewnością da wiele odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości federacji oraz tego, co przygotowali właściciele, aby wyróżnić się spośród konkurencyjnych organizacji. Patrząc na kartę walk pierwszej gali oraz współpracę z nową twarzą organizacji — Kasjuszem Kasjo Życińskim kibice mogą spodziewać się ogromnych emocji. Gale Prime MMA prawdopodobnie szybko zyskają ogromną popularność i będą regularnie dostarczać kibicom emocje i dawać możliwość podtrzymać swoich ulubionych zawodników.

Kiedy powstała organizacja i kto jest założycielem Prime MMA?

Już od pierwszej gali można oczekiwać, że w Prime MMA będzie walczyć wielu kontrowersyjnych zawodników. Co jednak wiadomo o właścicielach? Kto założył Prime MMA? Informacje o właścicielach organizacji MMA można znaleźć w Krajowym Rejestrze Sądowym. Według udostępnionych w nim informacji Prime Show MMA ma swoją siedzibę we Wrocławiu, natomiast oficjalnymi właścicielami są biznesmeni związani z inną organizacją MMA – FEN, czyli Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba. Nie bez przyczyny pojawiły się więc pogłoski, że Prime MMA ma być swego rodzaju odpowiednikiem FEN wśród gali skupiających się na organizacji i promocji gal tzw. freaków. Nowa federacja została wpisana do KRS w październiku 2021 roku, natomiast 28 grudnia 2021 roku odbyła się pierwsza konferencja przed Prime MMA Show. Galę otworzył Don Kasjo, czyli były zawodnik Fame MMA i jeden z najpopularniejszych zawodników „freak figtów”. Na pierwszej konferencji była również podana informacja o włodarzach organizacji. Pomimo tego, że właściciele są już od dawna związani ze światem MMA, największy wpływ na promocję organizacji będzie mieć twarz Prime MMA – Don Kasjo.

Don Kasjo – twarz organizacji Prime MMA

Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński, to jedna z najbardziej elektryzujących postaci w polskim świecie „freak fightów”. Były amatorski pięściarz zyskał popularność podczas występów w FAME MMA oraz ze względu na dosyć konfliktowe nastawienie do rywali i bardzo dobry występy w oktagonie. Don Kasjo pokazał się z bardzo dobrej strony w walkach z bardzo doświadczonymi zawodowymi zawodnikami MMA – Marcinem Wrzostkiem i z Normanem Parke. Duży szum wywołała także walka z inną znaną postacią w polskim świecie sportów walki – Marcinem Najmanem. Zaangażowanie Don Kasjo do promocji Prime MMA to z pewnością dobra decyzja, ponieważ wielu fanów zacznie śledzić za wydarzeniami dotyczącymi organizacji ze względu na swojego ulubionego zawodnika.

Pierwsza gala Prime MMA

Pierwsza gala Prime Show MMA 1: Zadyma odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Właściciele postarali się, aby już od pierwszej gali kibice otrzymali największe emocje. Na debiutanckiej gali Prime MMA wystąpią tacy zawodnicy jak m.in. Dawid „Ambro” Ambroziak, Adrian Cios, Mateusz „Muran” Murański, Paweł Tyburski, Jaś Kapela, Ziemowit Piast Kossakowski, Adam Soroko, Julia „Queen of the Black” Pelc, Karolina Dumała, Damian „Stifler” Zduńczyk, Adrian „Meduza” Salamon, Adrian Cios, a także zawodnicy występujący w głównej walce wieczoru – Kruszwil i Kamerzysta. W Co-Main Evencie wystąpią z kolei twarz Prime MMA – Don Kasjo i Mateusz Murański.

Dlaczego warto oglądać Prime Show MMA?

Jeszcze kilka lat temu mało kto oczekiwał, że freak fighty osiągnął tak wielką popularność. Pomimo pewnych kontrowersji kibice bardzo szybko pokochali walki celebrytów i popularnych osób z internetu. Gale Prime Show MMA oferują więc ogromne emocje związane z walkami zawodników, których można poznać w internecie. Śledzenie za rozwojem kariery zawodników, których zna się z YouTube lub innych social mediów to ważna możliwość dla fanów w różnym wieku. Z racji na coraz większą konkurencję wśród organizacji promujących freak fighty można oczekiwać tego, że właściciele będą oferować kibicom eventy stojące na jeszcze wyższym poziomie. Doskonale potwierdzają to wydarzenia i emocje, których można było doświadczyć już na pierwszej konferencji przed Prime Show MMA. Gale Prime Show MMA są zatem „must-see” na liście każdego fana, który chce być na bieżąco z walkami celebrytów.

Nazwiska najważniejszych aktualnie zawodników Prime Show MMA

Wspominaliśmy już o twarzy Prime Show MMA – Don Kasjo, jednak nie jest on jedyną popularną postacią związaną z organizacją. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci związanych z Prime MMA jest Kruszwil, czyli Marek Kruszel – popularny YouTuber, który zyskał popularność poprzez kontrowersyjne video. Organizację Prime Show MMA przedstawiają także uczestnicy wielu reality show Paweł Tyburski oraz Damian Stifler Zduńczyk, oraz youtuber Adrian „Meduza” Salamon, a także kontrowersyjna gwiazda Adam Soroko. Bardzo ciekawymi zawodnikami są również lewicowy aktywista, poeta i pisarz – Jan Kapela oraz były dziennikarz TVP — Ziemowit Kossakowski. Swój wkład w promocję organizacji wnoszą również inni zawodnicy Prime Show MMA jak np. Dawid Ambro Ambroziak, raper Michał Sobota Sobolewski, Julia ,,Queen of the Black” Pelc, Sebastian Ztrolowany Nowak, Jakub "HeCmAn" Rygiel i inni.

Jak i gdzie oglądać Prime MMA - bilety i PPV 

Gale Prime MMA można oglądać na żywo w hali lub w internecie w systemie PPV. Bilety na wszystkie najbliższe gale Prime MMA można kupić na naszej stronie. Gale, na których odbywają się walki celebrytów, jak np. Prime MMA cieszą się ogromną popularnością, dlatego nie warto zbyt długo zwlekać z zakupem biletu, aby nie stracić szansy na zajęcie wymarzonego miejsca. Jeżeli chodzi o oglądanie walk na żywo, to dostęp do transmisji jest sprzedawany w systemie PPV. Ciekawym dodatkiem do PPV jest pakiet Premium, który obejmuje również dostęp m.in. do Strefy Cringe'u, w której zasiadają czołowe polskie gwiazdy internetu. Każda gala Prime MMA to event, którego nie można przegapić, dlatego już dziś zachęcamy Cię do zakupu biletów, aby nie przegapić czekających emocji!

 

Zobacz też