Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Terminal Kultury Gocław

Terminal Kultury Gocław

Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
Terminal Kultury GocławOpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

Terminal Kultury Gocław utworzony został w dniu 12 maja 1995 roku, dzięki decyzji Rady Gminy Warszawa-Centrum. Pierwszą nazwą obiektu było Dzielnicowe Centrum Promocji Kultury. Instytucja od samego początku cieszyła się dużą popularnością. Mieszkańcy kojarzyli je dzięki rozpoznawalnemu logo, zaprojektowanemu przez Piotra Michnikowskiego, ale i działalności. Dyrektorem Terminala Kultury Gocław w pierwszych latach Bożenna Dydek, a następnie – Barbara Gebler – Wasiak.

Terminal Kultury Gocław – o obiekcie

Terminal Kultury Gocław prowadzi działalność, która określona jest Statutem i Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, innymi słowy – zajmuje się obszarem kultury. Ma na celu aktywizować mieszkańców dzielnicy poprzez prezentację twórczości artystycznej i spełnianie ich oczekiwań kulturalnych.

 

Misją Terminala Kultury Gocław jest również upowszechnianie kultury oraz wiedzy, która powinna być dostępna dla każdego chętnego, bez względu na miejsce zamieszkania i rodzaj pracy zawodowej, którą wykonuje. Jego zadaniem jest również zachęcenie do skorzystania z oferty kulturalnej osoby, które nie były nią do tej pory zainteresowane. Prowadzenie działalności edukacyjno-kulturalnej ma zaktywizować jak najwięcej mieszkańców do działalności twórczej.

 

Oferta Terminala Kultury Gocław skierowana uczestników na zasadzie otwartości, zrozumienia oraz poszanowania, umożliwiając mu poczucie się partnerem w relacjach. Kultura i rozrywka skierowane są do każdego, bez względu na jego pochodzenie, wiek, kolor skóry, etc.

Terminal Kultury Gocław – wydarzenia

Wydarzenia w Terminalu Kultury Gocław cieszą się ogromną popularnością. Bilety na eventy sprzedają się błyskawicznie. Co do tej pory miało miejsce w Terminalu Kultury Gocław? Koncerty gwiazd, wystawy i wiele innych! Wśród nich warto wymienić spektakl Coppelia, czyli balet z piękną muzyką, strojami i historią

Terminal Kultury Gocław – wydarzenia 2022

A już niebawem – Terminal Kultury Gocław – wydarzenia 2022. Centrum zachęca niezwykłym repertuarem, a bilety na eventy sprzedają się jak świeże bułeczki. Co odbędzie się w najbliższym czasie w Terminalu Kultury Gocław? Spektakle teatralne, w tym – przedstawienie Wąsik, o młodym, nieasertywnym mężczyźnie, który ma niebawem poznać swojego przyszłego teścia. Chcąc dobrze się zaprezentować – chłopak chce się ogolić, jednak maszynka do golenia zawodzi go. Wynikają z tego zabawne sytuacje – jakie? Przekonaj się sam! Na scenie pojawią się Marta Wierzbicka/Milena Staszuk, Mirosław Baka/Radosław Pazura/Adam Krawczuk, Jan Jankowski/Jarosław Boberek, Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel, Michał Koterski. Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Wydarzeniem w Terminalu Kultury Gocław będzie również spektakl Nerwica natręctw w reżyserii Artura Barcisia. Francuska komedia to ogromna dawka dobrego humory i sposób na rozrywkę. Przedstawienie opowiada kilku pacjentów psychiatry, cierpiących na różne schorzenia. Absencja lekarza powoduje, że zaczynają leczyć się samodzielnie! Na scenie pojawią się Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka, Rafał Królikowski/Kamil Kula, Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Zdzisław Wardejn.

 

W Terminalu Kultury Gocław będzie można zobaczyć również spektakle Goło i wesoło, Między łóżkami, a także Gwiazdy Kabaretu! Nie przegap okazji – nie zapomnij kupić biletu, który upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Terminal Kultury Gocław?
Terminal Kultury Gocław znajduje się w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24.
Jakie wydarzenia odbyły się w Terminalu Kultury Gocław?
W Terminalu Kultury Gocław odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, takie jak koncerty, występy, spektakle, m.in. Coppelia z pięknymi strojami, muzyką i ciekawą historią.
Kiedy został utworzony Terminal Kultury Gocław?
Terminal Kultury Gocław utworzony został w 1995 roku.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też