Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Arena Ursynów

Arena Ursynów

Warszawa, Pileckiego 122
Arena UrsynówOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Arena Ursynów to hala widowiskowo-sportowa, która znajduje się na Ursynowie w Warszawie, przy ulicy rtm. Witolda Pileckiego. Stanowi część Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR). To miejsce organizacji różnych wydarzeń, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Arenę rokrocznie odwiedzają tysiące gości, którzy chcą zobaczyć ulubionych aktorów, piosenkarzy czy sportowców na żywo.

Arena Ursynów - hala widowiskowo-sportowa

Arena na Ursynowie posiada przestronną halę do gier sportowych, salę treningową, 3 sektory, widownię dla 2000 widzów oraz salę konferencyjną. Infrastruktura obiektu jest zgodna z wymaganiami organizacji sportowych i federacji międzynarodowych. Arena Ursynów wyróżnia się funkcjonalnością – możliwe jest tu oddzielenie stref dla sportowców, gości VIP, widzów i części komunikacyjnej. Hala posiada elementy akustyczne o różnych parametrach, dlatego mogą się tu odbywać wydarzenia muzyczne.

Arena Ursynów – wydarzenia sportowe i imprezy

W Arenie Ursynów organizowane są wydarzenia sportowe – rozgrywki na szczeblu krajowym i międzynarodowym w dyscyplinach: halowa piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny, stołowy, sporty walki, taniec, gimnastyka i wiele innych.

Wydarzenia sportowe to nie jedyny typ wydarzeń organizowanych w Arenie Ursynów. Od wielu lat odbywają się tu imprezy rozrywkowe i kulturalne – koncerty polskich i zagranicznych gwiazd wielkiego formatu, występy kabaretowe i stand-upowe. Na ursynowskiej scenie pojawili się m.in. zespół Coma, Papa D, Ania Wyszkoni, Kamil Bendarek i Enej. Dużym zainteresowaniem cieszył się Rocket Festiwal 2014, na którym odbył się koncert Krzysztofa Zalewskiego, Luxtorpedy, Dawid Podsiadło czy Farben Lehre.

 

Polska publiczność z niecierpliwością oczekuje występów gwiazd zagranicznych. Wśród największych wydarzeń, które miały miejsce w Arenie Ursynów, wyróżnić można koncert znanego, kanadyjskiego zespołu pop-punk – Sum 41 na zimowych Ursynaliach. Zagrali tu również Roisin Murphy - współzałożycielka zespołu Moloko, The Roots, Pat Metheny, Bobby McFerrin czy Lodovica Comello. W Arenie Ursynów bilety na wydarzenia wyprzedają się w błyskawicznym tempie, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

Arena Ursynów - koncerty 2022

Co wydarzy się w najbliższym czasie w Arenie Ursynów? Wydarzenia 2022 to między innymi A Tribute to George Michael - show, które oddaje hołd twórczości i życiu muzyka wykona zespół Fastlove. Miłośnicy Queen nie mogą przegapić występu Queen Machine, na którym usłyszeć będzie można nieśmiertelne utwory Bohemian Rhapsody czy I Want To Break Free.

 

Amatorzy rocka mogą zacierać ręce – już niebawem w Arenie Ursynów odbędzie się wydarzenie Pink Floyd History, które zabierze publiczność w podróż w czasie i przedstawi ponad 50 lat historii niezwykłego zespołu Pink Floyd. Cenisz muzykę Eltona Johna? Trasa koncertowa The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John odbędzie się w kwietniu 2022. Chcesz móc uczestniczyć w wydarzeniach w Arenie Ursynów? Bilety to jedyna gwarancja spotkania ukochanego artysty!

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Queen Machine

Queen Machine

08-15.02.2023

Gdynia, Katowice, Kraków i inne

Projekt Warszawa Sezon 2022/23

Projekt Warszawa Sezon 2022/23

19.02.2023

Warszawa

FastLove, a tribute to George Michael

FastLove, a tribute to George Michael

01-08.03.2023

Gdynia, Kraków, Poznań i inne

The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston

The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston

21-26.04.2023

Kraków, Opole, Poznań i inne

Morricone Film History

Morricone Film History

18-22.04.2023

Kraków, Poznań, Warszawa i inne

Someone Like You – The Adele Songbook

Someone Like You – The Adele Songbook

04-08.05.2023

Łódź, Poznań, Warszawa i inne

Tribute to Bee Gees

Tribute to Bee Gees

19-21.05.2023

Łódź, Opole, Warszawa

TRIBUTE TO DIRE STRAITS

TRIBUTE TO DIRE STRAITS

22-26.09.2023

Opole, Poznań, Warszawa i inne

"The Rocket Man" a tribute to Sir Elton John

"The Rocket Man" a tribute to Sir Elton John

16-25.10.2023

Gdynia, Kraków, Łódź i inne

Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka

24.02.2023-08.03.2024

Będzin, Bielsko-Biała, Ełk i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Arena Ursynów?
Arena Ursynów znajduje się ul. rotmistrza Witolda Pileckiego, 122 na Ursynowie w Warszawie. Należy do Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR).
Kiedy została wybudowana Arena Ursynów?
Arena Ursynów wybudowana została w 1998 roku. Jest częścią Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.
Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Ursynów?
W Arenie Ursynów odbyło się do tej pory wiele niezwykłych wydarzeń artystycznych i koncertów gwiazd światowego formatu. Pojawili się tu wykonawcy muzyki polskiej: Krzysztof Zalewski, zespół Coma, Ania Wyszkoni, Enej, Kamil Bednarek i wielu innych. Arenę Ursynów odwiedzili również artyści zagraniczni – Sum 41, Roisin Murphy, The Roots, Woodkid, Lodovica Comello, Pat Metheny czy Bobby McFerrin.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też