Arena Ursynów

Arena Ursynów

Arena Ursynów to hala widowiskowo-sportowa, która znajduje się na Ursynowie w Warszawie, przy ulicy rtm. Witolda Pileckiego. Stanowi część Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR). To miejsce organizacji różnych wydarzeń, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Arenę rokrocznie odwiedzają tysiące gości, którzy chcą zobaczyć ulubionych aktorów, piosenkarzy czy sportowców na żywo.

Arena Ursynów - hala widowiskowo-sportowa

Arena na Ursynowie posiada przestronną halę do gier sportowych, salę treningową, 3 sektory, widownię dla 2000 widzów oraz salę konferencyjną. Infrastruktura obiektu jest zgodna z wymaganiami organizacji sportowych i federacji międzynarodowych. Arena Ursynów wyróżnia się funkcjonalnością – możliwe jest tu oddzielenie stref dla sportowców, gości VIP, widzów i części komunikacyjnej. Hala posiada elementy akustyczne o różnych parametrach, dlatego mogą się tu odbywać wydarzenia muzyczne.

Arena Ursynów – wydarzenia sportowe i imprezy

W Arenie Ursynów organizowane są wydarzenia sportowe – rozgrywki na szczeblu krajowym i międzynarodowym w dyscyplinach: halowa piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny, stołowy, sporty walki, taniec, gimnastyka i wiele innych.

Wydarzenia sportowe to nie jedyny typ wydarzeń organizowanych w Arenie Ursynów. Od wielu lat odbywają się tu imprezy rozrywkowe i kulturalne – koncerty polskich i zagranicznych gwiazd wielkiego formatu, występy kabaretowe i stand-upowe. Na ursynowskiej scenie pojawili się m.in. zespół Coma, Papa D, Ania Wyszkoni, Kamil Bendarek i Enej. Dużym zainteresowaniem cieszył się Rocket Festiwal 2014, na którym odbył się koncert Krzysztofa Zalewskiego, Luxtorpedy, Dawid Podsiadło czy Farben Lehre.

 

Polska publiczność z niecierpliwością oczekuje występów gwiazd zagranicznych. Wśród największych wydarzeń, które miały miejsce w Arenie Ursynów, wyróżnić można koncert znanego, kanadyjskiego zespołu pop-punk – Sum 41 na zimowych Ursynaliach. Zagrali tu również Roisin Murphy - współzałożycielka zespołu Moloko, The Roots, Pat Metheny, Bobby McFerrin czy Lodovica Comello. W Arenie Ursynów bilety na wydarzenia wyprzedają się w błyskawicznym tempie, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

Arena Ursynów - koncerty 2022

Co wydarzy się w najbliższym czasie w Arenie Ursynów? Wydarzenia 2022 to między innymi A Tribute to George Michael - show, które oddaje hołd twórczości i życiu muzyka wykona zespół Fastlove. Miłośnicy Queen nie mogą przegapić występu Queen Machine, na którym usłyszeć będzie można nieśmiertelne utwory Bohemian Rhapsody czy I Want To Break Free.

 

Amatorzy rocka mogą zacierać ręce – już niebawem w Arenie Ursynów odbędzie się wydarzenie Pink Floyd History, które zabierze publiczność w podróż w czasie i przedstawi ponad 50 lat historii niezwykłego zespołu Pink Floyd. Cenisz muzykę Eltona Johna? Trasa koncertowa The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John odbędzie się w kwietniu 2022. Chcesz móc uczestniczyć w wydarzeniach w Arenie Ursynów? Bilety to jedyna gwarancja spotkania ukochanego artysty!

 

Często zadawane pytania dotyczące Areny Ursynów

Gdzie znajduje się Arena Ursynów?

Arena Ursynów znajduje się ul. rotmistrza Witolda Pileckiego, 122 na Ursynowie w Warszawie. Należy do Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR).

 

Kiedy została wybudowana Arena Ursynów?

Arena Ursynów wybudowana została w 1998 roku. Jest częścią Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Ursynów?

W Arenie Ursynów odbyło się do tej pory wiele niezwykłych wydarzeń artystycznych i koncertów gwiazd światowego formatu. Pojawili się tu wykonawcy muzyki polskiej: Krzysztof Zalewski, zespół Coma, Ania Wyszkoni, Enej, Kamil Bednarek i wielu innych. Arenę Ursynów odwiedzili również artyści zagraniczni – Sum 41, Roisin Murphy, The Roots, Woodkid, Lodovica Comello, Pat Metheny czy Bobby McFerrin.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arena Ursynów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Pileckiego 122
02-781 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/