Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie to kompleksowy obiekt, łączący różne funkcjonalności. Zlokalizowany jest przy ulicy Bohaterów Warszawy. Odbywają się tu głównie wydarzenia sportowe, ale nie tylko. Imprezy, koncerty i spektakle teatralne przyciągają liczną grupę widzów, zainteresowanych kulturą i rozrywką. Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie powstało w miejscu dawnego Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowych.

Informacje o obiekcie

Obecnie znajduje się tu nowoczesne Centrum Dziedzictwa Kulturowego, stadion piłkarski Znicz oraz hala sportowa.

 

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zaprojektowano z myślą o dawnym zagłębiu metalurgicznym, które funkcjonowało w tym miejscu w okresie późnolateńskim. Elewacja, elementy wnętrza oraz sam projekt budynku nawiązują także do czasów rzymskich, między II w. p.n.e. a III w. n.e. Bryła budowli to upamiętnienie czasów, kiedy obszar Pruszkowa stanowił jedno z największych w Europie centrów hutniczych.

 

Miejsce  to przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić wolny czas. To miejsce wielowymiarowe, które łączy obszary kina, teatru, aktywności fizycznej, sportu i rozrywki.

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie – wydarzenia i koncerty

W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie od lat odbywają się wydarzenia sportowe, m.in. koszykarska Liga Kobiet i Mężczyzn, mecze piłki nożnej zawody taneczne oraz wiele innych. Ponadto, chętni mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych w Strefie Sportu CKiS, które obejmują naukę tańca, jogę, pilates i wiele innych.

 

Centrum Kultury i Sportu co miesiąc organizuje wydarzenia rozrywkowe – pokazy filmowe, spektakle teatralne, wystawy, występy kabaretowe, koncerty. Aby móc uczestniczyć w wybranym evencie wystarczy kupić bilet, upoważniający do wejścia.

 

Widzowie uwielbiają oglądać ulubionych aktorów na żywo. Spektakle w Centrum Kultury i Sportu przyciągają nie tylko miłośników sztuki teatralnej, ale i telemaniaków, którzy chcą podziwiać talenty aktorskie serialowych i filmowych postaci. W CKiS odbyły się m.in. spektakle Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę, kultowa komedia Mayday 2, Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza, Szalone Nożyczki i wiele innych.

 

Publiczność przyciągają również wydarzenia muzyczne. W Centrum Kultury i Sportu w odbywały się między innymi koncerty Andrzeja Piasecznego, Sławka Uniatowskiego, Macieja Maleńczuka i wielu innych, znanych muzyków.

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie – koncerty i spektakle 2022

Przed nami kolejna dawka niezapomnianych emocji! Wśród planowanych wydarzeń znajdują się spektakle Weekend z R., Pomoc domowa, Najsłodszy Owoc. W listopadzie odbędzie się koncert Eleni, Teresy Werner, a także Koncert Wiedeński z największymi przebojami Johanna Straussa. Nie czekaj na ostatnią chwilę – kup bilet i spędź miło czas w CKiS!

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie?

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie znajduje się nieopodal Warszawy, w miejscowości Pruszków, przy ul. Bohaterów Warszawy.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie?

W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Wśród nich wymienić należy spektakle teatralne Mayday 2, Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę, Serca na odwyku, w których pojawili się najpopularniejsi polscy aktorzy. Odbyły się tu koncerty gwiazd – Andrzeja Piasecznego, Sławka Uniatowskiego i wiele innych.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Bohaterów Warszawy 4,
05-800 Pruszków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/