Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Pruszków, Bohaterów Warszawy 4,
Centrum Kultury i Sportu w PruszkowieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie to kompleksowy obiekt, łączący różne funkcjonalności. Zlokalizowany jest przy ulicy Bohaterów Warszawy. Odbywają się tu głównie wydarzenia sportowe, ale nie tylko. Imprezy, koncerty i spektakle teatralne przyciągają liczną grupę widzów, zainteresowanych kulturą i rozrywką. Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie powstało w miejscu dawnego Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowych.

Informacje o obiekcie

Obecnie znajduje się tu nowoczesne Centrum Dziedzictwa Kulturowego, stadion piłkarski Znicz oraz hala sportowa.

 

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zaprojektowano z myślą o dawnym zagłębiu metalurgicznym, które funkcjonowało w tym miejscu w okresie późnolateńskim. Elewacja, elementy wnętrza oraz sam projekt budynku nawiązują także do czasów rzymskich, między II w. p.n.e. a III w. n.e. Bryła budowli to upamiętnienie czasów, kiedy obszar Pruszkowa stanowił jedno z największych w Europie centrów hutniczych.

 

Miejsce  to przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić wolny czas. To miejsce wielowymiarowe, które łączy obszary kina, teatru, aktywności fizycznej, sportu i rozrywki.

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie – wydarzenia i koncerty

W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie od lat odbywają się wydarzenia sportowe, m.in. koszykarska Liga Kobiet i Mężczyzn, mecze piłki nożnej zawody taneczne oraz wiele innych. Ponadto, chętni mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych w Strefie Sportu CKiS, które obejmują naukę tańca, jogę, pilates i wiele innych.

 

Centrum Kultury i Sportu co miesiąc organizuje wydarzenia rozrywkowe – pokazy filmowe, spektakle teatralne, wystawy, występy kabaretowe, koncerty. Aby móc uczestniczyć w wybranym evencie wystarczy kupić bilet, upoważniający do wejścia.

 

Widzowie uwielbiają oglądać ulubionych aktorów na żywo. Spektakle w Centrum Kultury i Sportu przyciągają nie tylko miłośników sztuki teatralnej, ale i telemaniaków, którzy chcą podziwiać talenty aktorskie serialowych i filmowych postaci. W CKiS odbyły się m.in. spektakle Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę, kultowa komedia Mayday 2, Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza, Szalone Nożyczki i wiele innych.

 

Publiczność przyciągają również wydarzenia muzyczne. W Centrum Kultury i Sportu w odbywały się między innymi koncerty Andrzeja Piasecznego, Sławka Uniatowskiego, Macieja Maleńczuka i wielu innych, znanych muzyków.

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie – koncerty i spektakle 2022

Przed nami kolejna dawka niezapomnianych emocji! Wśród planowanych wydarzeń znajdują się spektakle Weekend z R., Pomoc domowa, Najsłodszy Owoc. W listopadzie odbędzie się koncert Eleni, Teresy Werner, a także Koncert Wiedeński z największymi przebojami Johanna Straussa. Nie czekaj na ostatnią chwilę – kup bilet i spędź miło czas w CKiS!

 

 

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie?
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie znajduje się nieopodal Warszawy, w miejscowości Pruszków, przy ul. Bohaterów Warszawy.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie?
W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Wśród nich wymienić należy spektakle teatralne Mayday 2, Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę, Serca na odwyku, w których pojawili się najpopularniejsi polscy aktorzy. Odbyły się tu koncerty gwiazd – Andrzeja Piasecznego, Sławka Uniatowskiego i wiele innych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też