Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku

Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku

Białystok, Ciepła 40
Aula Koncertowa WSFiZ w BiałymstokuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku to nowoczesny obiekt widowiskowy Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Zlokalizowany w pobliżu centrum miasta oraz w bezpośrednim sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego, jest atrakcyjnym miejscem dla organizacji koncertów, spektakli teatralnych, rewii tanecznych oraz wystąpień kabaretowych. Organizowane w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku wydarzenia obejmują również konferencje, szkolenia i kursy – odbywają się tu eventy związane z życiem uczelni oraz spotkania biznesowe lub edukacyjne.

W skład kompleksu wchodzą przestronne aule, które są w stanie pomieścić od 120 do 480 osób. Każda z nich posiada odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, dzięki czemu może służyć zarówno jako miejsce wykładów, jak i imprez kulturalnych. Do obiektu należą także sale seminaryjne, które zostały zaprojektowane w trzech układach funkcjonalnych – konferencyjnym, szkolnym i warsztatowym. Doskonałe zaplecze techniczne oraz ciekawa oferta sprawiają, że Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku jest ważnym miejscem na kulturalnej mapie tego miasta.

Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku – wydarzenia dla dzieci i dorosłych

Jakie imprezy ma w repertuarze Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku? Wydarzenia to, wbrew akademickiej nazwie, eventy nie tylko dla dorosłych, ale także dla młodszych mieszkańców miasta. Przykładem może być spektakl Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika, w którym tytułowy Pan Buźka bawi dzieci magicznym show oraz zaraża publikę radością i zabawą.

W ofercie dla najmłodszych znajduje się także widowisko teatralno-cyrkowe BAMBOLINO, w trakcie którego artyści zaprezentują codziennie umiejętności oraz show z udziałem szczęśliwych zwierząt. Nie zabraknie piosenek, ciekawskich strusi i wyszkolonego fakira! Inną propozycją jest interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny FUNNY BALLS SHOW. Widzowie poznają przygody króla Balonona i księżniczki Balotty. Show uświetnią akrobaci, cyrkowe triki i interaktywne zabawy z widownią. 

Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku – koncerty i imprezy muzyczne

Organizowane w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku koncerty mają postać dużych imprez muzycznych lub kameralnych spotkań z artystami. Już jesienią widzowie będą mogli wysłuchać najlepszych przebojów Czerwonych Gitar. Zespół odwiedzi Białystok w ramach platynowej trasy z okazji 55-lecia działalności muzycznej. Na scenie auli wystąpił także Mirosław Niewiadomski z repertuarem Presley&Sinatra oraz laureaci Europejskiego Festiwalu Coverów Gwiazd – Marzena Pitula i Daniel Ksel w koncercie Tribute to Roxette. Gratką dla fanów show muzyczno-tanecznych był Musical Studio 54. Wielokrotnie nagradzana fabuła w zabawny sposób opowiada o gwiazdach lat 70. i 80. Widzowie mogli wysłuchać m.in. największych hitów Cher, ABBY i Michaela Jacksona w doskonałych aranżacjach na żywo.

Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku – bilety i harmonogram eventów

Jak kupić bilet na wydarzenia w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku? Bilety oraz harmonogram nadchodzących koncertów są dostępne na stronie eBilet.pl. Sprawdź, jakie atrakcje odpowiadają Twoim zainteresowaniom i wybierz imprezę, która wzbudziła Twoją ciekawość.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku?
Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku znajduje się przy ulicy Ciepłej 40.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku?
Na terenie Auli Koncertowej WSFiZ w Białymstoku odbywają się koncerty, spektakle teatralne, musicale oraz konferencje, warsztaty i seminaria.
Kiedy została otworzona Aula Koncertowa WSFiZ w Białymstoku?
Aula Koncertowa WSFiZ jest budynkiem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Uczelnia została założona w 1993 roku i stale powiększa swoją siedzibę o nowe budynki.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też