Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Stara Kopalnia

Stara Kopalnia

Wałbrzych, Wysockiego 29
Stara KopalniaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki działa na terenie Wałbrzycha. Ośrodek jest organizatorem spotkań kabaretowych, prowadzi wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i oświatowych na terenie miasta.

Mieszcząca się w Wałbrzychu Stara Kopalnia to lubiane i często odwiedzane miejsce – nie tylko przez okolicznych mieszkańców. Z uwagi na ciekawą ofertę rozrywkową bilety na wydarzenia, które są tutaj organizowane przyciągają rzeszę osób – miłośników kultury, sztuki i muzyki. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość zwiedzania kopalni, w tym nocne wycieczki czy podróże koleją. Ogrom atrakcji nie pozwala się tutaj nudzić, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę oprawę kulturową i wydarzenia w obiekcie. 

Są to przede wszystkim wystawy muzealne, zbiory i warsztaty ceramiczne, opowieści górnicze oraz inne inicjatywy dla dzieci. Dorosłych szczególnie zainteresują koncerty. Stara Kopalnia jest miejscem dla każdego. 

Stara Kopalnia – koncerty

Masz ochotę na udział w ciekawym koncercie? Stara Kopalnia zapewnia nie tylko fantastyczne doznania muzyczne, ale też wizualne. Otoczenie sprawia, że tutaj każdy dobrze się bawi, zaspokajając potrzebę rozrywki oraz obcowania z pięknymi wnętrza.

Koncerty w Starej Kopalni dali lub dadzą:

  • OSTR, Tede, Guzior, Słoń, JWPBC, Pokahontaz, Kartky i inni artyści w ramach festiwalu Hip-Hop Kopalnia,
  • Lemon akustycznie,
  • Kortez w ramach Holiday Tour.

Stara Kopalnia – wydarzenia

Tu nie sposób się nudzić! Stara Kopalnia organizuje ciekawe wydarzenia kulturalne, artystyczne, muzyczne, edukacyjne. Warto zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną lub wziąć udział w wystawach czy warsztatach. Są one odpowiednie dla osób w każdym wieku, które lubią obcować ze sztuką, zwłaszcza w tak klimatycznych miejscach jak Stara Kopalnia. 

Stara Kopalnia – wydarzenia 2022

Zastanawiasz się, co robić w bieżącym roku? Jakie są planowane wydarzenia 2022? Stara Kopalnia zaprasza do zapoznania się z harmonogramem eventów. Wśród nich są m.in. wystawy sztuki, fotografii, warsztaty ceramiczne oraz inne organizowane z myślą o dzieciach. W ramach obiektu działa też Muzeum Przemysłu i Techniki. Bilety do poszczególnych atrakcji oraz na wydarzenia można kupić w kasie lub na stronie www.eBilet.pl.

Stara Kopalnia – bilety

Planujesz zwiedzanie Starej Kopalni? Bilety są od nabycia w kasach lub online. Jeżeli zaś chodzi o koncerty, Stara Kopalnia daje możliwość zarezerwowania ich w portalach internetowych takich jak eBilet.pl. Znajdziesz tu także wejściówki na konferencje i sympozja naukowe, Festiwal tradycji Górniczych Barbórka czy inne eventy o charakterze naukowym. 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Stara Kopalnia?
Adresem, pod którym mieści się Stara Kopalnia jest ul. Piotra Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych.
Jakie wydarzenia odbyły się w Starej Kopalni?
Stara Kopalnia to miejsce, w którym spotkasz się z kulturą, sztuką i muzyką. Organizowane w Starej Kopalni wydarzenia cieszą się dużą sympatią uczestników w każdym wieku. Są to w dużej mierze turyści, którzy korzystają z tutejszych rozrywek przy okazji zwiedzania wałbrzyskiej kopalni.
Kiedy została utworzona Stara Kopalnia?
Stara Kopalnia powstała 9 listopada 2014 roku po tym, jak gruntownie przebudowano Muzeum Przemysłu i Techniki, które mieściło się w tym samym miejscu od 1999 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też