Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego to obiekt, w którym odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe dla gości w każdym wieku, i młodszych, i tych starszych. Budynek znajduje się przy ulicy Zawadzkiej w Łomży.

 

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego – o obiekcie

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego zlokalizowana jest w piętrowym budynku z lat 80. Od tamtego czasu przeszedł modernizację i został rozbudowany. Obecnie znajduje się tu sala koncertowa dla 400 osób, wyposażona w wysokiej jakości oświetlenie sceniczne, nagłośnienie oraz kabiny do tłumaczenia symultanicznego.

 

Filharmonia Kameralna – koncerty

Wydarzenia w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego przyciągają miłośników sztuki wysokiej jakości. To doskonałe miejsce na spotkanie z kulturą, rozrywką, w gronie znajomych i najbliższych. Co odbyło się do tej pory w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego?

 

Koncerty, które odbywają się w obiekcie, to wydarzenia z udziałem najlepszych artystów z całego świata. Na scenie pojawiła się m.in. Nao Mieno, japońska fortepianistka, która wystąpiła w ramach Letniej Akademii Melomana. W jej repertuarze znalazły się m.in. najpopularniejsze utwory M. Radziwiłła, F. Chopina i H. Wieniawskiego.

 

Filharmonia Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego – koncerty – to również wspaniały występ muzyków w ramach Preludium XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznych Dni Drozdowo-Łomża. Słuchaczy oczarowali Yeyoung Sohn z Korei Południowej – sopranistka, Julia Majewska – skrzypaczka oraz Rafał Lewandowski – fortepianista. W ich programie znalazły się utwory W.A. Mozarta, F. Chopina, P. Sarasate oraz H. Wieniawskiego.

 

Wielkim wydarzeniem w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego był koncert zespołu Vołosi, dyrygowanego przez Jana Miłosza Zarzyckiego. Grupa muzyczna wystąpiła w 34 krajach na całym świecie. Byli wyróżnieni Nagrodą Czesława Niemena, Grand Prix, Burzą Braw i wieloma innymi, a ich album, nagrany wraz z Felixem Lajko, znalazł się na 2. miejscu listy przebojów World Music Charts Europe. Bilety na to wydarzenie cieszyły się ogromną popularnością.

 

W ramach Nocy Muzeów w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert Trio Kameralnego im. Macieja Paderewskiego. Na scenie pojawili się Maria Peradzyńska – flecistka, Robert Morawski – fortepianista praz Tomasz Strahl – wiolonczelista. W ich programie znalazły się utwory J. Haydna, E. Elgara, A. Piazzolli oraz J.S. Bacha. Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego – wydarzenia 2022 – obserwuj repertuar, aby nie przegapić najważniejszych eventów!

 

Filharmonia Kameralna – spektakle

Co jeszcze odbywa się w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego? Spektakle, gale, wieczory dla dzieci i wiele innych, wspaniałych wydarzeń. Spędź czas na rozrywce, która bawi i uczy. Aby móc wziąć udział w wydarzeniach organizowanych w obiekcie musisz mieć ważny bilet, który możesz zakupić na stronie eBilet.pl

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego?
    Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego znajduje się w Łomży przy ulicy Zawadzkiej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Filharmonii Kameralnej??
    W Filharmonii Kameralnej odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów utalentowanych muzyków z całego świata, którzy prezentowali utwory znanych kompozytorów.

  • Kiedy została utworzona Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego?
    Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego utworzona została w latach 80. XX wieku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Nowa 2
18-400 Łomża

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/