Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Miejsce Auditorium Maximum PWSZ w Pile

Auditorium Maximum PWSZ w Pile

Piła, Podchorążych 10
Auditorium Maximum PWSZ w PileOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Auditorium Maximum to nowoczesny obiekt oddany do użytku w 2012 roku Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Organizowane są tu różnego rodzaju wydarzenia – konferencje, szkolenia, koncerty, spotkania biznesowe i okolicznościowe, kursy, warsztaty oraz imprezy kulturalne. Jest to nowoczesny budynek przystosowany do prowadzenia działalności dydaktyczno-szkoleniowej.

Miejsce to gwarantuje akademicki standard, salę konferencyjną, salę bankietową, profesjonalną obsługę i pomoc techniczną. Sala audytoryjna, od której wzięła się nazwa obiektu, jest klimatyzowana i dwupoziomowa z podwyższoną sceną i widownią na 460 miejsc. Do dyspozycji uczestników eventów dostępne jest także zaplecze, a w nim 4 garderoby oraz reżyserka wyposażona w sprzęt multimedialny. Infrastruktura techniczna obejmuje m.in. 3 wyświetlacze do wyświetlania ciągłego, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, przewodowe, pojemnościowe, rzutnik multimedialny oraz dostęp do szybkiego internetu.

Auditorium Maximum – wydarzenia

Organizowane w Auditorium Maximum wydarzenia to nie tylko konferencje i wykłady, ale także występy tematyczne, takie jak teatr piasku. Spektakl "Alicja w Krainie Czarów" to opowiedziana po raz kolejny, ale tym razem w niespotykany dotychczas sposób, historia o dziewczynce, która po wpadnięciu w króliczą norę przenosi się do Krainy Czarów. Show prezentuje zaskakujące losy dziewczynki malowane piaskiem i światłem z pokazami speed painting w połączeniu z grą aktorów i akrobacjami. Teatr piasku zwyciężczyni "Mam Talent" Tetiany Galistyny to niecodzienny spektakl dla całej rodziny, który gwarantuje niezapomniane emocje i niepowtarzalne przeżycia.

Auditorium Maximum – koncerty i wydarzenia

Show Szalonych Naukowców, czyli barwne widowisko naukowo-muzyczne, to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin nauki, podczas którego młodzi widzowie mają możliwość zobaczyć spektakularne doświadczenia chemiczne, poznać zasady rządzące planetami i znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania naukowe. To także doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które bez wątpienia rozbudzi wyobraźnię każdego młodego człowieka. 

Na terenie obiektu zaprezentowano także MAVKA SHOW, czyli międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym "MAVKA. Leśna piosenka". To wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Spektakl opowiada przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców. Urocza opowieść teatralna na podstawie bajki, tradycyjne ukraińskie kostiumy, spektakularne pokazy cyrkowe i nowoczesna sceneria – to wszystko zamknięte jest w interaktywnym widowisku dla całej rodziny.

Auditorium Maximum – bilety

Oferowane przez Auditorium Maximum bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Wejściówki na organizowane tu wydarzenia dostępne są do zakupu online poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Odwiedź to wspaniałe, tętniące życiem miejsce i przeżywaj przepiękne chwile.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Auditorium Maximum?
Auditorium Maximum PWSZ znajduje się przy ulicy Podchorążych 10 w Pile.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auditorium Maximum?
W Auditorium Maximum odbywają się różnego rodzaju imprezy – konferencje, koncerty, szkolenia, spotkania biznesowe i okolicznościowe, kursy, warsztaty i imprezy kulturalne.
Kiedy zostało otwarte Auditorium Maximum?
Auditorium Maximum PWSZ otworzono w 2012 roku.

Fani lubią też

Zobacz też