emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce ATM Scena na Bielanach

ATM Scena na Bielanach

Bielany Wrocławskie, Dwa Światy 1
ATM Scena na BielanachOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

ATM Scena na Bielanach to jedno z wielu miejsc na mapie kulturalnej Dolnego Śląska. Znajduje się w dawnej hali telewizyjnej i służy obecnie jako miejsce wydarzeń artystycznych, spektakli, koncertów, a także konferencji czy spotkań. Zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, tuż pod Wrocławiem.

ATM Scena na Bielanach - studio telewizyjne i teatralne

ATM Scena na Bielanach znajduje się w 600-metrowym studio ATM Grupa, producenta seriali telewizyjnych Pierwsza miłość i Świat według Kiepskich. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Scena na Bielanach dysponuje własną restauracją oraz foyer z tarasem. Jest tu również Galeria ATM oraz sala teatralna.

 

ATM Scena na Bielanach wyróżnia się impresaryjnym charakterem. Starannie dobierany repertuar obejmuje najciekawsze spektakle, w których grają znani i lubiani aktorzy filmowi, serialowi i teatralni. Odbywają się tu koncerty polskich gwiazd estradowych, musicale i operetki.

 

Scena na Bielanach ugościć może aż 400 osób. Obok budynku znajduje się bezpłatny parking. Ponadto, ATM zapewnia bezpłatny dojazd autokarem spod Opery Wrocławskiej na każdy spektakl – widzowie nie muszą więc martwić się o transport.

ATM Scena na Bielanach – wydarzenia i spektakle

ATM Scena na Bielanach to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji wydarzeń różnego typu. Koncerty z udziałem gwiazd polskiej estrady, spektakle teatralne i musicale przyciągają publiczność do wspólnego spędzenia czasu przy znakomitej rozrywce. Repertuar sceny jest niezwykle bogaty. Widzowie cenią możliwość kontaktu z ulubionymi aktorami, znanymi z seriali telewizyjnych i filmów. W ATM Scena na Bielanach odbyły się spektakle komediowe, m.in. Kochanie na kredyt w reżyserii Olafa Lubaszenko, Z Twoją córką? Nigdy! Reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego, Między łóżkami reżyserii Artura Barcisia czy Siostrunie Mariusza Kiljana.

 

W ATM Scenie na Bielanach odbywają się również wydarzenia muzyczne. W repertuarze znalazł się m.in. koncert Ireny Santor, a także Czesława Majewskiego & Janusza Tylmana ((Nie)poważni wirtuozi Od Mozarta do Sinatry). Miłośnicy muzyki klasycznej mieli okazję podziwiać Księżniczkę Czardasza – operetkę w trzech aktach, Chór Aleksandra Pustovalova, Budapest Strauss Orchestra & Ballet w trasie Valses De Vienne – Walce Wiedeńskie. Wszyscy Ci artyści i muzycy wystąpili we wrocławskiej ATM Scenie na Bielanach. Bilety na wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością.

ATM Scena na Bielanach - koncerty 2021

ATM Scena na Bielanach - koncerty 2021 to m.in występ jednego z najbardziej znanych polskich piosenkarzy. Andrzej Piaseczny zaśpiewa najpopularniejsze kawałki, które zna fan artysty-muzyka: Imię deszczu, Prawie do nieba, Niecierpliwi Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie i wiele innych utworów usłyszycie już niebawem! W kwietniu 2022 na scenie pojawi się znany z programu The Voice of Poland – Sławek Uniatowski w trasie The best of. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno autorskie utwory muzyka, jak i aranżacje piosenek Andrzeja Zauchy, Franka Sinatry i Zbigniewa Wodeckiego. Koncerty we Wrocławiu to niezapomniane przeżycie - pamiętaj, aby kupić bilet i cieszyć się występami na żywo!

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też