ATM Scena na Bielanach

ATM Scena na Bielanach

ATM Scena na Bielanach to jedno z wielu miejsc na mapie kulturalnej Dolnego Śląska. Znajduje się w dawnej hali telewizyjnej i służy obecnie jako miejsce wydarzeń artystycznych, spektakli, koncertów, a także konferencji czy spotkań. Zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, tuż pod Wrocławiem.

ATM Scena na Bielanach - studio telewizyjne i teatralne

ATM Scena na Bielanach znajduje się w 600-metrowym studio ATM Grupa, producenta seriali telewizyjnych Pierwsza miłość i Świat według Kiepskich. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Scena na Bielanach dysponuje własną restauracją oraz foyer z tarasem. Jest tu również Galeria ATM oraz sala teatralna.

 

ATM Scena na Bielanach wyróżnia się impresaryjnym charakterem. Starannie dobierany repertuar obejmuje najciekawsze spektakle, w których grają znani i lubiani aktorzy filmowi, serialowi i teatralni. Odbywają się tu koncerty polskich gwiazd estradowych, musicale i operetki.

 

Scena na Bielanach ugościć może aż 400 osób. Obok budynku znajduje się bezpłatny parking. Ponadto, ATM zapewnia bezpłatny dojazd autokarem spod Opery Wrocławskiej na każdy spektakl – widzowie nie muszą więc martwić się o transport.

ATM Scena na Bielanach – wydarzenia i spektakle

ATM Scena na Bielanach to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji wydarzeń różnego typu. Koncerty z udziałem gwiazd polskiej estrady, spektakle teatralne i musicale przyciągają publiczność do wspólnego spędzenia czasu przy znakomitej rozrywce. Repertuar sceny jest niezwykle bogaty. Widzowie cenią możliwość kontaktu z ulubionymi aktorami, znanymi z seriali telewizyjnych i filmów. W ATM Scena na Bielanach odbyły się spektakle komediowe, m.in. Kochanie na kredyt w reżyserii Olafa Lubaszenko, Z Twoją córką? Nigdy! Reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego, Między łóżkami reżyserii Artura Barcisia czy Siostrunie Mariusza Kiljana.

 

W ATM Scenie na Bielanach odbywają się również wydarzenia muzyczne. W repertuarze znalazł się m.in. koncert Ireny Santor, a także Czesława Majewskiego & Janusza Tylmana ((Nie)poważni wirtuozi Od Mozarta do Sinatry). Miłośnicy muzyki klasycznej mieli okazję podziwiać Księżniczkę Czardasza – operetkę w trzech aktach, Chór Aleksandra Pustovalova, Budapest Strauss Orchestra & Ballet w trasie Valses De Vienne – Walce Wiedeńskie. Wszyscy Ci artyści i muzycy wystąpili we wrocławskiej ATM Scenie na Bielanach. Bilety na wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością.

ATM Scena na Bielanach - koncerty 2021

ATM Scena na Bielanach - koncerty 2021 to m.in występ jednego z najbardziej znanych polskich piosenkarzy. Andrzej Piaseczny zaśpiewa najpopularniejsze kawałki, które zna fan artysty-muzyka: Imię deszczu, Prawie do nieba, Niecierpliwi Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie i wiele innych utworów usłyszycie już niebawem! W kwietniu 2022 na scenie pojawi się znany z programu The Voice of Poland – Sławek Uniatowski w trasie The best of. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno autorskie utwory muzyka, jak i aranżacje piosenek Andrzeja Zauchy, Franka Sinatry i Zbigniewa Wodeckiego. Koncerty we Wrocławiu to niezapomniane przeżycie - pamiętaj, aby kupić bilet i cieszyć się występami na żywo!

Często zadawane pytania dotyczące ATM Sceny na Bielanach

Gdzie znajduje się ATM Scena na Bielanach?

ATM Scena na Bielanach zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, nieopodal Wrocławia, przy ulicy Dwa Światy 1.

 

Kiedy została wybudowana ATM Scena na Bielanach?

ATM Scena na Bielanach wybudowana została w jednej z hal studia ATM. Jej otwarcie odbyło się w 2014 roku.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w ATM Scenie na Bielanach?

W ATM Scenie na Bielanach odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. spektakle teatralne. Wśród nich wyróżnić można przedstawienia: Siostrunie, Kochanie na kredyt, Małżeński Rajd Dakar. Często organizowane są tu koncerty – na scenie ATM pojawili się m.in. Irena Santor. Ważnym wydarzeniem dla miłośników muzyki klasycznej był Koncert Chóru Alexandra Pustovalova oraz Księżniczka Czardasza – operetka w trzech aktach.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ATM Scena na Bielanach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/