Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce ARTKOMBINAT Scena Monopolis

ARTKOMBINAT Scena Monopolis

Łódź , Stefana Kopcińskiego 58/60
ARTKOMBINAT Scena MonopolisOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

ARTKOMBINAT to kombinacja artystyczna – połączenie Sceny, galerii sztuki Artgrafka, restauracji Arteria - powstałej w miejscu dawnej kotłowni i największego lokalu gastronomicznego w Monopolis, a także sklepu – Artykuły. Miejsce to gwarantuje gościom niepowtarzalne wrażenia artystyczne i kulinarne. Obiekt zlokalizowany jest w Łodzi, przy ul. dr Stefana Kopcińskiego.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis: o obiekcie

ARTKOMBINAT jest przede wszystkim niepowtarzalną przestrzenią dla sztuki. Stanowi połączenie industrialnej atmosfery i nieograniczonych możliwości technicznych. Nad sukcesem obiektu pracują eksperci w branży eventowej oraz promotorzy szeroko pojętej kultury. Jest to miejsce organizacji koncertów, spektakli, występów kabaretowych, wykładów, szkoleń, warsztatów wokalnych, imprez firmowych, gali, a także studio nagrań i plan filmowy. ARTKOMBINAT to również przestrzeń komercyjna do wynajęcia dla imprez firmowych, warsztatów i szkoleń.

 

ARTKOMBINAT to jeden z trzech kompleksów fabrycznych w Łodzi (obok zakładów Karola Scheiblera i Izraela Poznańskiego). To niemal 20 000 metrów kwadratowych powierzchni, przeznaczonej na spektakularne wydarzenia. Budynek wyróżnia się Industrialnym charakterem, podkreślonym przez piękną cegłę, z której jest wykonany, wysokimi halami oraz lokalizacją między klimatycznymi uliczkami.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis w Łodzi – koncerty

Wydarzenia w ARTKOMBINAT przyciągają miłośników szeroko pojętej sztuki. Odbywają się tu m.in. spektakle i występy kabaretowe z udziałem znanych, polskich artystów. Co jeszcze miało miejsce ostatnimi czasy w ARTKOMBINAT? Koncerty Tenorów Prawie Trzech, czyli Romualda Spychalskiego, Sylwestra Targosza-Szalonka oraz Tomasza Furmana, Bigel Banda, Happysad, duetu Bolewski Tubis, Blue Cafe, Johna Portera, Krzemiński/Serafiński/Skolik Trio, Kolorado Band, Nancy Vieira i wiele innych. Bilety na wydarzenia sprzedały się niemal natychmiastowo.

 

Wśród wydarzeń w ARTKOMBINAT znalazły się również niesamowite spektakle teatralne, m.in. Małe zbrodnie małżeńskie Érica-Emmanuela Schmitta w reżyserii Karola Wróblewskiego, czyli opowieść o miłości, przemijaniu, wątpliwościach i wszystkich uczuciach, które towarzyszą związkom. W rolach głównych pojawili się Beata Kawka i Mirosław Zbrojewicz.

 

Sztuką, która przyciągnęła publiczność, był również spektakl Przychodzi baba do lekarza, czyli muzyczna komedia romantyczna o poszukiwaniu miłości w gabinecie porad sercowych. W przedstawieniu w reżyserii Aleksandry Nieśpielak wystąpili Adam Adamonis/Łukasz Konopka, Aleksandra Nieśpielak, Wojciech Czerwiński/Krzysztof Wieszczek, Ewa Florczak/Grażyna Zielińska, Dorota Szperlak.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis w Łodzi: koncerty

Co nowego przyniesie kolejny rok w ARTKOMBINAT? Koncerty, a ponadto niezwykłe spektakle. Teatr Cieni Baśni Andersena to zupełnie nowa odsłona baśni znanych każdemu dziecku i dorosłemu. To trzy opowieści, które rozwijają empatię, wrażliwość i uczuciowość. Kolejną propozycją ARTKOMBINAT jest spektakl Alicja w Krainie Czarów, pełen trików iluzjonistycznych, które w niepowtarzalny sposób podkreślają niesamowitą historię głównej bohaterki. Bilet ARTKOMBINAT to jedyna gwarancja możliwości wstępu na wydarzenia.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się ARTKOMBINAT Scena Monopolis?
ARTKOMBINAT Scena Monopolis znajduje się w Łodzi, przy ul. dr Stefana Kopcińskiego.
Jakie wydarzenia odbyły się w ARTKOMBINAT Scenie Monopolis?
W ARTKOMBINAT Scena Metropolis odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty Tenorów Prawie Trzech, czyli Romualda Spychalskiego, Sylwestra Targosza-Szalonka oraz Tomasza Furmana, Bigel Banda, Happysad, Blue Cafe, Johna Portera, Kolorado Band, Krzemiński/Serafiński/Skolik Trio, a także spektakle Przychodzi baba do lekarza, Małe zbrodnie małżeńskie i inne.
Kiedy utworzony został ARTKOMBINAT Scena Monopolis?
ARTKOMBINAT Scena Monopolis utworzony został w 2020 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też