Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 23/25
Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki CzęstochowskiejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej dysponuje salą widowiskową z 453 miejscami siedzącymi. Doskonała akustyka pozwala organizować imprezy muzyczne: koncerty, festiwale, a także spektakle teatralne czy pokazy baletowe. Sala wyposażona jest również w ekran wykorzystywany do seansów filmowych.

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej – bilety na wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej to placówka, której głównym celem jest krzewienie kultury wśród społeczności studenckiej, ale wydarzenia i koncerty organizowane na terenie obiektu są dostępne dla wszystkich mieszkańców Częstochowy czy okolic.

 

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej składa się z 3 części – Sala Widowiskowa, reprezentacyjny hol, czyli tzw. sala marmurowa, a także mniejsza, mieszcząca do 50 osób sala bankietowa, która służy za miejsce bankietów i spotkań w kuluarach.

 

W placówce odbywają się turnieje szachów i brydża, kiermasze okolicznościowe, wymiany książek, targi, a także liczne wydarzenia muzyczne i spektakle teatralne.

 

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej – koncerty

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej zapewnia wiele wrażeń dla wielbicieli muzyki popularnej. Na Sali Widowiskowej dotychczas popis umiejętności dały takie gwiazdy jak: Kaśka Sochacka, Zespół Universe czy Anita Lipnicka.

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej wydarzenia 2022

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej wydarzenia 2022 to przede wszystkim bogata oferta wydarzeń rozrywkowych. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się na przedstawienie dla najmłodszych – Pieski na tropie przygody, entuzjaści komedii z pewnością ucieszą się z wydarzenia stand-up Śmiejmy się bracia i siostry w wykonaniu Rafała Rutkowskiego, a także spektaklu komediowego Nerwica Natręctw grupy teatralnej Adria Art.

 

W wakacyjny nastrój można się natomiast wprawić podczas muzyczno-tanecznego show Un Treno per L'Italia - Pociąg do Włoch, gdzie w rytmie największych włoskich hitów wystąpią tancerki ze słynnego Teatru Variete Muza.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?
Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej znajduje się na północy miasta przy Alei Armii Krajowej 23/25. Do obiektu można dojechać komunikacją zbiorową, m.in. autobusem linii 124 oraz tramwajem o numerze 2, 3 czy 28.
Jakie wydarzenia odbyły się w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?
Dotychczas w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej odbyły się liczne koncerty muzyki rozrywkowej, spektakle teatralne czy przedstawienia dla dzieci, wśród których warto wymienić: Świnka Peppa na żywo, Tomek i Przyjaciele na Żywo, Wielka Trasa polskich stand-uperów, Spektakl Alicja w Krainie Czarów czy koncert etniczno-transowego zespołu ShataQS.
Kiedy zostało utworzone Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej?
Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej zostało utworzone w 1996 roku na miejscu Klubu „Politechnik” funkcjonującego od 1970 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też