Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Szukasz miejsca na mapie Lublina, w którym odbywają się najciekawsze eventy kulturowo-rozrywkowe? Odwiedź Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – wydarzenia 2022 na pewno rozbudzą Twoją ciekawość. Bilety znajdziesz na eBilet.pl.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – koncerty i inne wydarzenia w funkcjonalnej sali

Sala kongresowa należąca do Uniwersytetu Przyrodniczego jest obiektem trzypoziomowym, który mieści widownię na 600 osób. Jest wyposażone w nowoczesne urządzenia medialne, m.in. multimedialny projektor dający na ekranie obraz o wymiarach 6 m (wys) x 7 m (szer). W razie potrzeby aula, do której prowadzą 4 osobne klatki schodowe, zmienia się w salę widowiskową ze sceną o powierzchni ponad 200 m2. Mogą w niej się odbywać, koncerty, przedstawienia, wystawy czy wykłady.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – wydarzenia 2022

Interesuje Cię, co w najbliższym czasie będzie działo się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego? Wydarzenia 2022 to m.in. spektakle teatralne i koncerty popularnych artystów. Widzowie będą mogli zobaczyć na tamtejszej scenie takie spektakle, jak m.in.: Boeing Boeing, Weisz, że Wiem, The Strings, Nerwica natręctw, Weekend z R, Szkolne nożyczki, Chcesz się bawić? Zadzwoń! a także balet Dziadek do orzechów.

Chcesz posłuchać najlepszej muzyki w Lublinie? Odwiedź Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – koncert zagrają tam m.in. Eleni, Dżem, Maciej Maleńczuk czy Woytek Mrozek Orchestra, która zagra noworoczny Koncert Wiedeński.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – bilety

Bilety na wybrane wydarzenia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie możesz kupić na eBilet.pl. Jeśli mieszkasz w okolicy i chcesz uczestniczyć w różnego rodzaju eventach muzycznych, teatralnych lub popularyzujących naukę, ustaw Fan Alert dla miejsca Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – bilety na pewno nie umkną Twojej uwadze i  nie przegapisz żadnego z interesujących Cię wydarzeń.

 

FAQ: 

 • Gdzie znajduje się Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego?
  Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie usytuowane jest przy ulicy Akademickiej 15.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego?
  W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do tej pory odbyło się wiele wydarzeń kulturowych.
  Widzowie mogli oglądać tam spektakle teatralne, takie jak m.in.: Telewizja kłamie, Kobieta na zamówienie, Mały Książę w wykonaniu aktorów Teatru Piasku w reżyserii Tetiany Galitsyny czy Medium w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat. Na scenie Centrum występowali także kabareciarze i stand uperzy, tacy jak m.in. Piotr Bałtroczyk czy Kabaret Koń Polski.
  Odbywają się tam również wydarzenia muzyczne. W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego koncerty grają znane polskie gwiazdy, a także organizowane są okolicznościowe wydarzenia muzyczne, takie jak np. koncert Rock & Roll Sylwester czy Studio 54 Live Best Music Show 70’ & 80’.
  Nie ma lepszego miejsca na organizację eventów popularyzujących naukę niż Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – wydarzenia naukowo-rozrywkowe, które miały tam miejsce, to m.in. Robotrons – futurystyczny event o najnowszej technologii, a także naukowo muzyczne Show Szalonych Naukowców.

 • Kiedy zostało utworzone Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego?
  Centrum Kongresowe Uniwersytety Przyrodniczego w Lublinie należy do uczelni, która jako samodzielna jednostka powstała w roku 1955.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Akademicka
20-950 Lublin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/