Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Lublin, Akademicka
Centrum Kongresowe Uniwersytetu PrzyrodniczegoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szukasz miejsca na mapie Lublina, w którym odbywają się najciekawsze eventy kulturowo-rozrywkowe? Odwiedź Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – wydarzenia 2022 na pewno rozbudzą Twoją ciekawość. Bilety znajdziesz na eBilet.pl.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – koncerty i inne wydarzenia w funkcjonalnej sali

Sala kongresowa należąca do Uniwersytetu Przyrodniczego jest obiektem trzypoziomowym, który mieści widownię na 600 osób. Jest wyposażone w nowoczesne urządzenia medialne, m.in. multimedialny projektor dający na ekranie obraz o wymiarach 6 m (wys) x 7 m (szer). W razie potrzeby aula, do której prowadzą 4 osobne klatki schodowe, zmienia się w salę widowiskową ze sceną o powierzchni ponad 200 m2. Mogą w niej się odbywać, koncerty, przedstawienia, wystawy czy wykłady.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – wydarzenia 2022

Interesuje Cię, co w najbliższym czasie będzie działo się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego? Wydarzenia 2022 to m.in. spektakle teatralne i koncerty popularnych artystów. Widzowie będą mogli zobaczyć na tamtejszej scenie takie spektakle, jak m.in.: Boeing Boeing, Weisz, że Wiem, The Strings, Nerwica natręctw, Weekend z R, Szkolne nożyczki, Chcesz się bawić? Zadzwoń! a także balet Dziadek do orzechów.

Chcesz posłuchać najlepszej muzyki w Lublinie? Odwiedź Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – koncert zagrają tam m.in. Eleni, Dżem, Maciej Maleńczuk czy Woytek Mrozek Orchestra, która zagra noworoczny Koncert Wiedeński.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – bilety

Bilety na wybrane wydarzenia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie możesz kupić na eBilet.pl. Jeśli mieszkasz w okolicy i chcesz uczestniczyć w różnego rodzaju eventach muzycznych, teatralnych lub popularyzujących naukę, ustaw Fan Alert dla miejsca Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – bilety na pewno nie umkną Twojej uwadze i  nie przegapisz żadnego z interesujących Cię wydarzeń.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego?
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie usytuowane jest przy ulicy Akademickiej 15.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego?
W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do tej pory odbyło się wiele wydarzeń kulturowych. Widzowie mogli oglądać tam spektakle teatralne, takie jak m.in.: Telewizja kłamie, Kobieta na zamówienie, Mały Książę w wykonaniu aktorów Teatru Piasku w reżyserii Tetiany Galitsyny czy Medium w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat. Na scenie Centrum występowali także kabareciarze i stand uperzy, tacy jak m.in. Piotr Bałtroczyk czy Kabaret Koń Polski. Odbywają się tam również wydarzenia muzyczne. W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego koncerty grają znane polskie gwiazdy, a także organizowane są okolicznościowe wydarzenia muzyczne, takie jak np. koncert Rock & Roll Sylwester czy Studio 54 Live Best Music Show 70’ & 80’. Nie ma lepszego miejsca na organizację eventów popularyzujących naukę niż Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego – wydarzenia naukowo-rozrywkowe, które miały tam miejsce, to m.in. Robotrons – futurystyczny event o najnowszej technologii, a także naukowo muzyczne Show Szalonych Naukowców.
Kiedy zostało utworzone Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego?
Centrum Kongresowe Uniwersytety Przyrodniczego w Lublinie należy do uczelni, która jako samodzielna jednostka powstała w roku 1955.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też