Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Auditorium Maximum UJ

Auditorium Maximum UJ

Kraków, Krupnicza 33
Auditorium Maximum UJOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Auditorium Maximum UJ w Krakowie to największa sala wykładowa najstarszej uczelni w Polsce. Budynek stanowi własność Wydziału Prawa, ale oprócz wykładów i seminariów odbywają się tu także inne eventy, niekoniecznie związane z nauką. Sala o układzie amfiteatralnym może pomieścić do 1200 osób. Przestrzeń można także podzielić na dwie mniejsze z 600 miejscami siedzącymi. Obiekt dysponuje także mniejszymi aulami i salami konferencyjnymi, dzięki czemu może odbywać się tu kilka wykładów lub wydarzeń równocześnie.

Wśród organizowanych w Auditorium Maximum UJ wydarzeń można wymienić koncerty, spektakle teatralne, festiwale oraz widowiska taneczne. Nowoczesny obiekt konferencyjno-dydaktyczny może poszczycić się prestiżową lokalizacją w pobliżu Rynku Głównego, w dogodnej odległości od hoteli i ścisłego centrum miasta. Z tego powodu chętnie wykorzystywany jest także na cele konferencyjne lub komercyjne jak targi czy imprezy branżowe.

Auditorium Maximum UJ – wydarzenia naukowe i kulturalne 

Jakie eventy znajdziemy w ofercie Auditorium Maximum? Wydarzenia to zarówno wykłady i konferencje naukowe, jak i inicjatywy o charakterze rozrywkowym i kulturalnym. Odbyło się tu m.in. spotkanie autorskie z Normanem Daviesem, który promował swoją najnowszą książkę o historii Polski i Europy. Scena audytorium służyła jako miejsce taneczno-gimnastycznego show w ramach hinduskiego festiwalu Divali. Odbyła się tu także debata wyborcza pomiędzy kandydatami do Parlamentu Europejskiego.

1 października odbywa się tu niezmiennie wykład inauguracyjny nowego roku akademickiego, który jest finałem sławnego pochodu profesorów z Collegium Maius. Oprócz tego w obiekcie odbywają się koncerty i spektakle teatralne, które ściągają widzów z całej Polski. Jakie zorganizowane w Auditorium Maximum UJ koncerty i wydarzenia muzyczne cieszyły się największym zainteresowaniem?

Auditorium Maximum UJ – koncerty i przedstawienia teatralne

Odbywające się w Auditorium Maximum UJ koncerty to duże wydarzenia muzyczne, skierowane do zróżnicowanego grona odbiorców. 14 maja odbył się tu koncert muzyki klasycznej z okazji rocznicy założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na scenie auli wystąpił też zespół Czerwone Gitary w ramach jubileuszowej trasy z okazji 55-lecia na scenie. Miłośnicy gier komputerowych mogli posłuchać pełnych patosu kompozycji w ramach "Video Game Symphony". Gratką dla fanów muzyki klasycznej był karnawałowy koncert "Strauss na Karnawale".

Auditorium Maximum UJ – bilety i harmonogram wydarzeń

Planujesz wybrać się na wydarzenia, zorganizowane w Auditorium Maximum UJ? Bilety na nadchodzące atrakcje są dostępne online. Pełny harmonogram i opis wydarzeń znajdziesz na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Auditorium Maximum UJ?
Auditorium Maximum UJ znajduje się przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auditorium Maximum UJ?
Auditorium Maximum UJ służy celom dydaktycznym i konferencyjnym. Odbywają się tu także koncerty, spektakle teatralne, targi, spotkania autorskie oraz widowiska rozrywkowe.
Kiedy zostało otworzone Auditorium Maximum UJ?
Obiekt został ukończony w 2005 roku, wtedy też odbyło się jego uroczyste otwarcie.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też