Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Słupski Inkubator Technologiczny

Słupski Inkubator Technologiczny

Słupsk, Portowa 13B
Słupski Inkubator TechnologicznyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Słupski Inkubator Technologiczny to jedno z kluczowych miejsc, zorientowanych na rozwój nowych przedsiębiorców w regionie Pomorza, które działa pod auspicjami Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. od 2012 roku. Jego misją jest wspieranie i rozwijanie świeżych, innowacyjnych pomysłów biznesowych. Główną grupą docelową instytucji są przedsiębiorcy na początku swojej drogi – tzw. start-upy, a także firmy, które już działają na rynku, ale posiadają ambitne plany wzrostu lub innowacyjne pomysły do wdrożenia.

Słupski Inkubator Technologiczny dostarcza przedsiębiorcom nie tylko nowoczesną przestrzeń biurową i produkcyjną, ale również oferuje wsparcie doradcze oraz specjalistyczne usługi techniczne. To kompleksowe wsparcie dla firm na różnych etapach rozwoju. Dla osób potrzebujących elastycznych rozwiązań, Inkubator proponuje różne formy przestrzeni do pracy. Od wynajmu biurka na godziny, przez współdzielenie przestrzeni biurowej, aż po dedykowane rozwiązania dla pracowników zdalnych czy freelancerów.

Słupski Inkubator Technologiczny – wydarzenia

Jednym z kluczowych obiektów, wspierających organizację odbywających się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym wydarzeń, jest nowoczesne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, które stało się miejscem dla wielu ważnych spotkań biznesowych, konferencji, a także wydarzeń artystycznych. To miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Zadaniem Słupskiego Inkubatora Technologicznego jest wsparcie lokalnych przedsiębiorców poprzez zapewnienie im odpowiednich narzędzi i przestrzeni do realizacji ich biznesowych wizji.

Słupski Inkubator Technologiczny – spektakle

Wystawiane w Słupskim Inkubatorze Technologicznym spektakle to nie lada gratka dla całej rodziny. "Alicja w Krainie Czarów" to klasyka literatury dziecięcej, która przez wiele lat inspirowała twórców do stworzenia wielu adaptacji, zarówno filmowych, jak i teatralnych – intrygujące i magiczne przedstawienie zabierze widzów w niezwykłą podróż po baśniowej krainie. Fascynujące, szczegółowe dekoracje dostarczyły widzom wielu wrażeń i pomogły przenieść się do Krainy Czarów, a elementy iluzji zaskoczyły publiczność.

"Dziewczynka z zapałkami" to jedna z najbardziej poruszających i ponadczasowych baśni. Jej głębokie przesłanie o nadziei, marzeniach, tęsknocie i miłości zostanie przedstawione w nowoczesny i magiczny sposób, który zachwycił zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Dzięki efektom specjalnym, scenografia stała się żywym, zimowym krajobrazem, co wzmocniło wrażenia płynące z opowieści. Historia ta mówi o wartościach, które są ważne dla każdego, niezależnie od wieku – przypomina nam o tym, jak ważne jest współczucie, miłość i nadzieja.

Słupski Inkubator Technologiczny – bilety

Planujesz wziąć udział w eventach, zorganizowanych na terenie Słupskiego Inkubatora Technologicznego? Bilety na wydarzenia z nadchodzącego harmonogramu są dostępne na stronach organizatorów oraz platformie sprzedażowej eBilet.pl. Już dziś zarezerwuj swój udział w nadchodzących atrakcjach i spędź czas z bliskimi na nadchodzących stand-upach i spektaklach teatralnych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Słupski Inkubator Technologiczny?
Słupski Inkubator Technologiczny znajduje się przy ulicy Portowej 13B w Słupsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym?
Organizowane w Słupskim Inkubatorze Technologicznym wydarzenia to m.in. spotkania, konferencja, szkolenia oraz imprezy artystyczne.
Kiedy został otworzony Słupski Inkubator Technologiczny?
Słupski Inkubator Technologiczny powstał w 2012 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też