Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koszalin

Wydarzenia w Koszalinie

Bilety na aktualne wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty, spektakle, wystawy i inne
Koncerty i imprezyTeatr i wystawaBiletyKogo zobaczyćGdzie się wybrać

Koncerty i imprezy

Polecamy
Koncerty
Klasyka
Rodzinnie

Teatry, widowiska i wystawy

Bilety na nadchodzące wydarzenia

Polecamy
Koncerty
Spektakle
Widowiska
Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem)
poniedziałek
17.06.2024
19:00

Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem)

Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie
Polska Noc Kabaretowa 2024
sobota
22.06.2024
19:00

Polska Noc Kabaretowa 2024

Koszalin, Amfiteatr w Koszalinie
Blanka Summer Tour
sobota
13.07.2024
20:00

Blanka Summer Tour

Koszalin, Amfiteatr w Koszalinie

Najciekawsze wydarzenia w Koszalinie, z udziałem najpopularniejszych polskich i zagranicznych artystów, co roku ściągają do miasta wielu gości.

Wspaniałe koncerty, niezapomniane spektakle czy występy czołówki kabareciarzy i komików cieszą się ogromną popularnością. Najlepsze wydarzenia w Koszalinie odbywają się w tutejszych instytucjach kulturalnych takich jak Bałtycki Teatr Dramatyczny, Filharmonia Koszalińska, Centrum Kultury 105 a także Hala Widowiskowo-Sportowa oraz wielu innych miejscach. Warto być na bieżąco i sprawdzać jakie wydarzenia w Koszalinie odbędą się wkrótce.

Atrakcje Koszalin na weekend - co zobaczyć i zwiedzić

Najważniejszymi atrakcjami Koszalina są: Rynek Staromiejski oraz położony przy nim modernistyczny Ratusz; Góra Chełmska, na której znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej oraz pochodząca z końca XIX wieku wieża widokowa; gotycka katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w sąsiedztwie której znajduje się XIV-wieczną gotycka kamienicę; Kaplica św. Gertrudy z XIV wieku; fragmenty murów obronnych, Pałac Młynarza, w którym obecnie mieści się Muzeum Koszalina; Domek Kata; Kościół Zamkowy (obecnie prawosławna cerkiew) z XIII/XIV wieku; zbudowane z rozmachem przykłady architektury neogotyckiej czyli Gmachy Rejencji i Poczty Głównej; warto zwrócić uwagę także na kilka gotyckich kamieniczek położonych przy ulicy Bogusława II; Muzeum regionalne; Muzeum Włodzimierza Wysockiego; Muzeum Sztuki Książki; Muzeum Wody; gratka dla całej rodziny czyli podróż Koszalińską Koleją Wąskotorową, tramwaj wodny, wioska Indiańska w Koszalinie, papugarnia oraz całkiem sporo parków, szlaków pieszych i rowerowych.

Cykliczne imprezy Koszalin

Do najpopularniejszych cyklicznych imprez w Koszalinie, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, zaliczamy następujące wydarzenia: Dni Koszalina, Festiwal Filmowy Młodzi i Film, Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, Letni Festiwal Kabaretów, Festiwal Chórów Polonijnych, Festiwal Organowy Hanza Jazz Festiwal. Wydarzenia te cieszą się wielkim zainteresowaniem, a ich zróżnicowanie jest dodatkowym walorem, dlatego też każdy miłośnik dobrej zabawy znajdzie coś dla siebie.

Imprezy Koszalin czyli dokąd wybrać się na koncert, a gdzie potańczyć

Chcąc spędzić ciekawy wieczór w towarzystwie muzyki na żywo warto odwiedzić kluby takie jak Event Center G38, Prywatka, Trokadero, Kosmos, Biały Koń oraz Centralę Artystyczną. Oczywiście wiele koncertów odbywa się również w Centrum Kultury 105, miejskim Amfiteatrze czy Teatrze Variete Muza. Natomiast chcąc potańczyć w Koszalinie warto sprawdzić jakie imprezy czekają na nas w klubach Comics, Sizar, Casablanca oraz Ambrozja.

Wydarzenia Koszalin Bilety

Bilety na koncerty, spektakle, widowiska i inne ciekawe wydarzenia Koszalin znajdziesz na naszej stronie. Warto także zapisać się do naszego newslettera, aby nie tracić czasu na przeglądanie wielu stron oraz nie przegapić nowości w Twoim mieście. Mamy również opcję Fan Alert, dzięki której można być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w danym obiekcie lub dotyczącymi twojego ulubionego artysty czy zespołu. Sprawdzaj najnowsze kulturalne imprezy Koszalin w naszym portalu!

Zobacz też