Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Paluch

Organizator: E2k Sp. z o.o.

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na koncert poznańskiego rapera Palucha promujący album "Kompot" . Paluch bilety na koncert już w sprzedaży.  

 

Artysta wystąpi z najnowszą płytą, a trasa koncertowa oficjalnie promuje ten album. Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).

 

Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces, zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. Po ogromnym sukcesie płyty "Nadciśnienie" (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt "Kompot". Oczywiście oprócz eksplozji hiphopowych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów!

 

Wiek: +16 lat 

Paluch Koncerty

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn