Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"

Radom, Malczewskiego 16
Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska"OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Resursa Obywatelska to zabytkowy budynek zlokalizowany w Radomiu. W jego murach funkcjonuje Ośrodek Kultury i Sztuki, zajmujący się szeroko pojętą edukacją kulturalną oraz jej rozpowszechnianiem, a także organizacją wszelkich wydarzeń masowych i koncertów.

Odbywające się w placówce oświatowej wydarzenia kulturalne i koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Radomia oraz pobliskich miejscowości. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Resursa Obywatelska koncerty to występy i pokazy artystów reprezentujących różne dziedziny rozrywki, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Resursa Obywatelska – wydarzenia kabaretowe

Atrakcje, odbywające się w Resursa Obywatelska, to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia teatralne, koncerty i widowiska komediowe z udziałem znanych i lubianych artystów.

Dlaczego warto odwiedzić Resursa Obywatelska? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Na scenie Ośrodka Kultury i Sztuki wystąpili w ostatnim czasie tacy stand-uperzy, jak m.in. Paweł Chałupka, Daniel Midas, Michał Leja, Grzegorz Dolniak, Marcin Zbigniew Wojciech, Antoni Syrek-Dąbrowski oraz Rafał Rutkowski. Radomskie wydarzenia kabaretowe to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników śmiechu, skeczy i pozytywnej atmosfery.

Obiekt słynie również z organizacji spektakli teatralnych oraz koncertów. Odbyły się tu takie pokazy kulturalne, jak m.in. "Staromodna komedia", "Głodni.pl", Serenada" oraz "Disco Mori", a także występy Nocnego Kochanka, Czterech Pór Miłowania, Łydki Grubasa oraz Ponad Chmurami. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Resursa Obywatelska, bilety dostępne są w sprzedaży elektronicznej.

Resursa Obywatelska – bilety na wydarzenia dla dzieci

Jakie wydarzenia dla najmłodszych organizuje Resursa Obywatelska? Bilety na eventy tematyczne dla dzieci wyprzedają się bardzo szybko. W maju na terenie obiektu zorganizowano Dzień Dziecka, podczas którego odbyła się projekcja kultowych bajek animowanych. Dzieci miały okazję obejrzeć produkcje ze Studia Filmów Animowanych w Bielsku-Białej. Po seansie głównym do dyspozycji najmłodszych była cała masa dodatkowych atrakcji. Bilet wstępu na imprezę kosztował 10 złotych.

W ostatnich tygodniach na terenie radomskiego obiektu odbył się także wernisaż prac plastycznych wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących im. M. Grzegorzewskiej. Dla podopiecznych ośrodka praca twórcza stanowi bardzo ważny element rehabilitacji społecznej i zawodowej – cała wystawa stanowi więc niezwykle istotną formę promocji twórczości osób z niepełnosprawnościami.

Na czym polegają Gordonki organizowane w Resursa Obywatelska? Wydarzenia umuzykalniające metodą E. E. Gordona dedykowane są dzieciom do 4. roku życia. Młodzi uczestnicy biorą udział w rozmaitych aktywnościach muzycznych, które mają wpływ na rozwój ich mowy oraz umiejętności społecznych. Bilet wstępu na zajęcia dla rodzica z dzieckiem oscyluje w granicach 35 złotych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Resursa Obywatelska?
Resursa Obywatelska znajduje się przy ul. Malczewskiego 16 w Radomiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Resursie Obywatelskiej?
Goście mogą wziąć udział w koncertach, warsztatach oraz imprezach tematycznych. Na terenie obiektu wystąpili tacy artyści, jak m.in. Grzegorz Dolniak, Rafał Rutkowski, Antoni Syrek-Dąbrowski, Nocny Kochanek, Ponad Chmurami oraz Cztery Pory Miłowania.
Kiedy powstała Resursa Obywatelska?
Obiekt rozpoczął działalność w 1829 roku. Resursa Obywatelska jest najstarszą instytucją kultury w Radomiu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też