Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Teatr V6

Teatr V6

Łódź, Żeromskiego 74/76
Sprawdź wydarzenia
Teatr V6OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr V6 tworzy zespół wszechstronnych wokalistów, akrobatów, tancerzy i innych doświadczonych twórców wywodzących się z rozmaitych dziedzin sztuki. Jednym z jego najważniejszych celów i marzeń pozostaje wniesienie jak największego dorobku w życie kulturalne Łodzi. Teatr V6 wyróżnia się niezwykłą pomysłowością i nowoczesnością spektakli. Wystawiane sztuki mają wyjątkowy charakter wzorowany na cirque nouveau. To zdecydowanie jedyna taka rozrywka w Łodzi. Teatr V6 gości też na swojej scenie inne zespoły teatralne, kabarety i różne grupy artystyczne z całego kraju. Nie przegap najciekawszych wydarzeń organizowanych przez ten obiekt! Przyjdź na tworzone przez Teatr V6 spektakle – bilety na przedstawienia kupisz również na naszej stronie.

Teatr V6 – spektakle

Teatr V6 dysponuje pełnym, profesjonalnym zapleczem technicznym i logistycznym. Pozwala ono organizować tak wyjątkowe wydarzenia jak zaawansowane pokazy akrobatyczne. W przestrzeni teatru można realizować nawet najbardziej wyszukane pomysły. Warto pamiętać, że Teatr V6 to pierwsza w Polsce grupą produkującą taneczno-akrobatyczne show z pełną oprawą kostiumową i bazujące na autorskich projektach. Jego zespół od kilku lat tworzy sprawdzona drużyna artystów, twórców i realizatorów. Dopracowują oni swoje pokazy akrobatyczne w najdrobniejszych detalach. Realizowane przez Teatr V6 spektakle zachwycają i zaskakują widownię. Goście wielokrotnie wracają na kolejne organizowane przez zespół artystów wydarzenia, a bilety cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wśród wystawionych w Teatrze V6 spektakli można wymienić Sweet Chic Club (spektakl taneczno-wokalny), Zatrudnię milionera (monodram musicalowy), Karnawały świata (akrobacje, taniec, śpiew), Bal wampirów (spektakl taneczno-akrobatyczny), Nius (spektakl z pogranicza teatru tańca i teatru improwizacji), Niewiarygodne, Psyche, Ach... ten Nowy York, Ciao Italia!, Never-Ending Story (widowisko taneczno-akrobatyczne) oraz koncert Colours of Tango. W obiekcie często odbywają się przedstawienia taneczno-akrobatyczne. Współorganizowane przez Teatr V6 wydarzenia to również eventy gościnne takie jak Międzynarodowy Festiwal Teatralna Karuzela (spektakle dla dzieci), SingLadies (koncert musicalowy) oraz spektakl taneczny SPoT. Warto śledzić repertuar obiektu. Sprawdź, co w najbliższym czasie ma do zaoferowania swojej widowni Teatr V6. Bilety zamówisz wygodnie przez internet.

O szykuje w nadchodzących miesiącach Teatr V6? Wydarzenia 2022 to spektakle repertuarowe oraz specjalna lekcja w teatrze z okazji Dnia Dziecka. Wejściówki można zamówić online. Zobacz najciekawsze organizowane przez Teatr V6 wydarzenia w 2022 roku i obejrzyj wyjątkowe akrobatyczne show!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr V6?
Teatr V6 w Łodzi znajduje się przy ul. Żeromskiego 74/76, w centrum miasta. Funkcjonuje w budynku, w którym wcześniej działało kino „Przedwiośnie”. Obiekt ma znakomity sprzęt nagłośnieniowy i zaawansowane zaplecze techniczne, co pozwala na organizację dowolnych zaplanowanych przez zespół Teatru V6 wydarzeń.
Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze V6?
Zorganizowane przez Teatr V6 wydarzenia to spektakle, widowiska taneczno-wokalne, współczesna burleska, koncerty autorskie i show akrobatyczne. Premierową sztukę Aquarius obejrzało już ponad 50 000 osób. Śledź intrygujący repertuar Teatru V6 – bilety kupisz na stronie ebilet.pl!
Kiedy został utworzony Teatr V6?
Prywatny Teatr Tańca V6 rozpoczął działalność w 2008 roku. Jego sztuki od samego początku łączą elementy tańca, teatru i cyrku współczesnego. Repertuar teatru kierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też