Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO

Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO

Gliwice, ul. Pszczyńska 85
Centrum Kultury Studenckiej MROWISKOOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gliwickie Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko to biuro organizacji studenckich, należące do Politechniki Śląskiej. W ramach placówki organizowanych jest tu wiele wydarzeń kulturalnych i koncertów, które przeznaczone są nie tylko dla studentów, ale wszystkich miłośników kultury. Obiekt jest organizatorem wielu widowisk komediowych, imprez muzycznych, spektakli oraz pokazów. 

Organizowane w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych zarówno tych o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko to interesujące propozycje rozrywkowe, które przypadną do gustu wszystkim zainteresowanym szeroko pojętą kulturą i sztuką widzom. Na terenie obiektu organizowane są przede wszystkim wydarzenia muzyczne, spektakle i widowiska kabaretowe.

Dlaczego warto odwiedzić Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko? Koncerty organizowane przez tę instytucję oferują niezapomniane wrażenia wszystkim odwiedzającym. To występy znanych przez widzów artystów – możliwość posłuchania swoich ulubionych utworów to zawsze duże emocje i mnóstwo zabawy. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością, co widać po ilości sprzedawanych na wydarzenia biletów.

Jakich artystów ugościła scena Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko? Swoje komediowe występy zaprezentowali tu m.in. Kabaret Czesuaf, Błażej Krajewski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Antoni Syrek Dąbrowski, Marcin Zbigniew Wojciech, Kacper Ruciński, Kabaret Paranienormalni oraz Grzegorz Dolniak. Oprócz widowisk komediowych, na scenie odbywają się również pokazy spektakli, takich jak m.in. "Milord de Paris", Muzyczne Show "Bajki Świata" oraz "Strażak Sam Na Żywo – Cyrkowa Przygoda".

Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko – bilety

Odbywające się tu koncerty umożliwiły widzom ujrzenie na żywo występy m.in. Natalii Przybysz, Janusza Radka, Igora Herbuta czy Teresy Werner. Miłośnikom muzyki na żywo, teatru i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko. Wydarzenia w nadchodzącym repertuarze to interesujące propozycje, z których niejeden widz wybierze coś dla siebie.

Na odbywających się w obiekcie eventach goszczą znani i lubiani przez publiczność artyści, którzy za każdym razem przyciągają na widownię prawdziwe tłumy widzów. Obok takiej rozrywki nie sposób przejść obojętnie. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko?
Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko znajduje się przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko?
W Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko mają miejsce koncerty, widowiska komediowe i spektakle. Odbyły się tu m.in. występy Kabaretu Paranienormalni, Natalii Przybysz, Rafała Paczesia oraz Piotra Bałtroczyka.
Kiedy został otworzony Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko?
Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko powstało w 2011 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też