Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Event Arena Szczecin

Event Arena Szczecin

Szczecin, Księdza Stanisława Staszica 1
Event Arena SzczecinOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Event Arena Szczecin to kompleks 16 całorocznych namiotów sferycznych. Futurystyczne, obiekty pozwalają na organizację imprez masowych i kameralnych eventów. Obiekt dysponuje 8000m2 łącznej powierzchni w centrum Szczecina. 16 namiotów o nowoczesnej architekturze i przeszklonych dachach zapewnia pełne zaplecze socjalne i sanitarne dla ponad 1200 osób. Obiekt dysponuje 600 darmowymi miejscami parkingowymi wraz ze strefą VIP.

Duży ogród zewnętrzny z profesjonalnym grillem to częste miejsce imprez plenerowych. Event Arena Szczecin jest gospodarzem koncertów, stand-upów i przedstawień teatralnych. Odbywają się tu również targi, konferencje i szkolenia branżowe. Obiekt można także wynająć prywatnie lub komercyjnie, organizując tu wesele, imprezę firmową lub szkolną. W czerwcu odbył się tu m.in. międzynarodowy bal maturalny. Każdemu wydarzeniu towarzyszy stylowa oprawa oraz catering na życzenie klienta.

Event Arena Szczecin – wydarzenia dla dzieci i dorosłych

Jakie wydarzenia oferuje swoim gościom Event Arena Szczecin? Wydarzenia obejmują szeroką ofertę imprez, dedykowanym zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Młodsi widzowie mogli podziwiać niezwykle barwny pokaz cyrkowy zjawiskowego mistrza Bambolino i jego szczęśliwych zwierząt. Nie zabrakło ciekawskich strusi, trzymetrowego pytona i wyszkolonych fakirów. Gratką był także Magiczny Weekend z Elsą z Krainy Lodu, Balonowe show dla dzieci Funny Balls Show oraz imprezy okolicznościowe, takie jak Bajkowy Dzień Babci i Dziadka oraz Mikołajki w Kids Arena.

Na starszych widzów czeka zróżnicowana oferta stand-upowa. Na szczecińskiej scenie wystąpiły m.in. takie gwiazdy błyskotliwych anegdot i storytellingu jak Antoni Syrek-Dąbrowski w programie "ŻYCIE", Jasiek Borkowski, Tomasz Boras Borkowski, Piotrek Szumowski w programie "Enzymy i pioruny" czy Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista". Ciekawym wydarzeniem dla fanów tańca był turniej "ALL OUT BATTLE". Odbyły się tu także Targi terrarystyczne "Wild Animal Expo" oraz Festiwal roślin o nazwie Roślinny Market.

Event Arena Szczecin – koncerty i przedstawienia teatralne

Koncerty w Arenie Szczecin to zarówno duże imprezy muzyczne, jak i kameralne spotkania z artystami. Wyjątkowym spotkaniem muzycznym było międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym "MAVKA. Leśna piosenka". Nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji zostały połączone z przepiękną fabułą teatralną i piosenkami wykonywanymi na żywo. W kameralnym i pełnym wzruszeń repertuarze wystąpiła tu Sonia Bohosiewicz, która zabrała widzów do czasów PRL-u i największych przebojów muzycznych tamtych czasów. Koncert stanowił połączenie recitalu, stand-upu i pokazu improwizacji z udziałem publiczności.

Event Arena Szczecin – bilety i harmonogram wydarzeń

Bilety na wydarzenia Event Arena Szczecin są dostępne w sprzedaży online. Pełny harmonogram wydarzeń wraz z opisem interesujących Cię eventów znajdziesz na stronie internetowej eBilet.pl. Zapraszamy do zakupów!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Event Arena Szczecin?
Event Arena Szczecin znajduje się przy ulicy Księdza Stanisława Staszica 1 w centrum Szczecina.
Jakie wydarzenia odbywają się w Event Arenie Szczecin?
16 namiotów sferycznych pozwala na organizację koncertów, spektakli, prywatnych i komercyjnych imprez okolicznościowych, targów, konferencji i widowisk artystycznych. Obiekt z pełnym zapleczem sanitarnym zapewnia miejsca dla 1200 osób.
Kiedy została otworzona Event Arena Szczecin?
Event Arena Szczecin została otworzona w 2014 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też