Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce EXPO Kraków

EXPO Kraków

Kraków, Galicyjska 9
EXPO KrakówOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

EXPO Kraków to najnowocześniejszy obiekt targowo-kongresowy w województwie małopolskim. Architektura i wyposażenie budynku spełniają najwyższe standardy, co czyni go idealnym miejscem do organizacji największych konferencji, kongresów, targów czy spotkań biznesowych w Polsce.

Mające miejsce w EXPO Kraków wydarzenia mogą być planowane z wykorzystaniem 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Na obiekt składają się: 2 pozbawione filarów hale, 5 sali konferencyjnych, 4 pokoje spotkań, ponad 700 miejsc parkingowych oraz restauracja.

EXPO Kraków – wydarzenia i eventy specjalne

Do najważniejszych odbywających się w EXPO Kraków wydarzeń zaliczają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które od 1997 roku promują czytelnictwo w regionie. Podczas targów można wziąć udział w konkursach, spotkać się z ulubionymi autorami i zakupić książki oraz akcesoria czytelnicze.

Ogromnym zainteresowaniem wśród gamerów cieszyło się Cracow Game Days 2019. Podczas wydarzenia zebrane wcześniej zespoły mierzyły się ze sobą w emocjonujących turniejach na profesjonalnej scenie. Cracow Game Days to świetna okazja do zagrania zarówno w najnowsze tytuły, jak i gry retro na Pegasusa czy planszówki.

W lipcu 2018 roku w Krakowie zebrali się najwięksi twórcy internetowi, tacy jak: Waksy, G.F. Darwin, Fanggotten, NaukowoTV czy Mai Linh. Zakupione na meetYT Summer Festival w EXPO Kraków bilety upoważniały do wejścia na odbywające się w tym samym czasie Cracow Game Days 2018.

W EXPO Kraków znalazło się również coś dla najmłodszych. Wioska Świętego Mikołaja to impreza skierowana dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Wydarzenie obejmowało warsztaty świąteczne, teatrzyk, pokaz iluzjonisty, spotkanie z Mikołajem i wiele innych atrakcji.

EXPO Kraków – koncerty i targi w nadchodzących miesiącach

Szeroka tematyka organizowanych w EXPO Kraków koncertów, wystaw i eventów przyciąga osoby z najróżniejszymi pasjami. Ten wielofunkcyjny obiekt uczynił z Krakowa centrum krajowych, a nawet międzynarodowych wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i biznesowych.

Nadchodzące wielkimi krokami do EXPO Kraków wydarzenia to między innymi największy festiwal kultury i popkultury japońskiej w Polsce Magnificon Expo. Podczas eventu przewidywane są panele dyskusyjne oraz szereg występów, targów, wystaw, turniejów i koncertów.

Obowiązkowym wydarzeniem dla miłośników motoryzacji jest kolejna odsłona TUNING SHOW EXPO Kraków. Będzie to świetna okazja do spotkania się z najbardziej cenionymi firmami z branży, które zaprezentują widowni swoje autorskie projekty motorsportowe i tuningowe.

W EXPO Kraków czekają na Ciebie również targi: gier planszowych BookGame, stomatologiczne KRAKDENT, pomysłów biznesowych Business Idea i wiele więcej!

EXPO Kraków – bilety na wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to miejsce, w którym odbywają się najbardziej wyczekiwane festiwale, widowiska i targi w Polsce. To w tym miejscu zbierają się najwięksi pasjonaci i biznesmeni z różnych branż.

Planujesz wybrać się na wydarzenie organizowane w EXPO Kraków? Bilety wyprzedają się naprawdę szybko, dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich znajomych. Zrobisz to przez specjalne platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się EXPO Kraków?
Centrum targowo-kongresowe EXPO Kraków znajduje się w Krakowie, w dzielnicy Czyżyny. Do obiektu przy ul. Galicyjskiej 9 bez problemu można dojechać komunikacją miejską.
Jakie wydarzenia odbywają w EXPO Kraków?
EXPO Kraków to międzynarodowe centrum targów i kongresów. W tym miejscu regularnie odbywają się festiwale, pokazy artystyczne, wystawy, konferencje i wiele innych wydarzeń.
Kiedy zostało otworzone EXPO Kraków?
Oficjalne otwarcie EXPO Kraków miało miejsce 14 maja 2014 roku. Właścicielem i operatorem obiektu jest firma Targi w Krakowie sp. z o.o.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też