Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Idealny prezent

Idealny prezent

Idealny prezentOpisPolecaneSylwester 2023Hej kolęda, kolędaPrezenty dla każdegoW Twoim mieście

Zawsze trafiony prezent!

Najlepszym prezentem, jaki możemy dać swoim bliskim, są przeżycia. To one tworzą wspomnienia, które ogrzewają nasze serca podczas mroźnej zimy, a przywoływane latem dają ten dreszczyk emocji, który czuliśmy podczas koncertu czy wystawy.

Nie przegap najciekawszych wydarzeń! Zapisz się do Newslettera!

Świąteczny konsumpcjonizm powoli odchodzi do lamusa. Mamy już tak dużo rzeczy, że trudno wymyślić, co jeszcze chcielibyśmy dostać (i gdzie to przechowywać). To nie oznacza jednak, że mamy nie kupować prezentów naszym bliskim! Obdarowywanie, szczególnie przy tak miłej okazji, daje wiele radości obu stronom. Prezentami cieszą się nie tylko dzieci, ale także dorośli.

Ale… jaki prezent kupić swoim bliskim? Przedstawiamy coś idealnego dla minimalistów, miłośników sztuki, osób żyjących w duchu zero waste, dzieci, dorosłych… i tak naprawdę wszystkich. Mowa tu o przeżyciach.

Emocje w prezencie – co jest lepszego od niesamowitych wspomnień?

Najlepszym prezentem, jaki możemy dać swoim bliskim, są przeżycia. To one tworzą wspomnienia, które ogrzewają nasze serca podczas mroźnej zimy, a przywoływane latem dają ten dreszczyk emocji, który czuliśmy podczas koncertu czy wystawy. To wspomnienia pomagają przetrwać trudne chwile i dać nadzieję na lepsze jutro. I – co także ważne – wspomnienia nie generują kolejnych rzeczy, dla których nie możemy znaleźć miejsca.

Oprócz tego przeżycia są świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu, a umówmy się – tego nam dla naszych bliskich brakuje najbardziej i tego nic nie jest w stanie zastąpić, nawet najdroższy prezent.

Dlatego sprawdź naszą ofertę i wybierz także wydarzenia, które zmieszczą się w Twoim budżecie i jednocześnie ucieszą Twoich bliskich.

Jak dać przeżycia na święta?

Przeżycia są doskonałym prezentem na każdy budżet. Jeśli masz niewiele pieniędzy, możesz zabrać bliską osobę na kawę lub spacer. Masz więcej pieniędzy? Zobacz, jakie cudowne wspomnienia możesz dać bliskim!

Pomysł na prezent do 100 zł

Do 100 zł da się zrobić wiele fajnych prezentów. Jednym z nich jest Wystawa Vincenta Van Gogha prezentowana w warszawskim EXPO XXI. Jest to spotkanie z twórczością jednego z najbardziej znanych artystów na świecie. Za 100 zł możesz też zabrać dwie osoby na wystawę Cosmos Discovery, podczas której zobaczycie fascynujące eksponaty NASA.

Dla fanów sportu polecamy bilety na Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2024. Kosztują nieco ponad 50 zł, a mogą dać mnóstwo dobrych wspomnień. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jakie jeszcze wydarzenia na Was czekają!

Pomysł na prezent do 200 zł

Masz w rodzinie fana Harrego Pottera? W takim razie za nieco ponad 100 zł w najtańszej opcji możesz kupić mu wejściówkę na Koncert Muzyki Filmowej Harry Potter Symfonicznie Orchestral Tribute. Twoi bliscy wolą „Władcę Pierścieni”? Nie ma problemu. W podobnej kwocie kupisz bilety na Lord of the Rings – Lords of the Sound Orchestra. 

Do 200 zł możesz zafundować także udział w Gali XTB KSW 90 fanowi sztuk walki, a za nieco ponad 100 zł bilet na Kabaret Skeczów Męczących – występ z okazji 20-lecia grupy.

W tej kategorii cenowej kupisz także:

  • bilety na koncert Kazika,
  • bilety na wydarzenie Rysiek Riedel – Wehikuł czasu,
  • wejściówki na koncert Myslovitz z okazji 25 lat „Miłości w czasach popkultury”,
  • bilety na Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland,
  • wejściówki na koncert ABBA i inni symfonicznie,
  • bilety na koncert Tribute to Dirty Dancing – Live in Concert i wiele, wiele innych.

Możesz przebierać wśród koncertów artystów, zespołów i orkiestr różnych gatunków muzycznych, występów kabaretów, musicali oraz innych wydarzeń. Podjedź wyżej i sprawdź sam!

Pomysł na prezent powyżej 200 zł

Dla fanów ciężkiej muzyki polecamy koncert Judas Priest (bilet w cenie ok. 300 zł), Slasha (300-400 zł) czy L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra – koncert muzyki do filmu „Chłopi” (200-300 zł). W tej kategorii znajdziesz także inne koncerty, konferencje czy wydarzenia kilkudniowe, które mogą być genialnym prezentem dla Twoich bliskich.

Jaki prezent dla dzieci na święta wybrać?

Większość rodziców twierdzi, że jego dzieci mają zbyt dużo zabawek, a jednocześnie kupuje im kolejne. Nie bądź takim rodzicem i na święta podaruj dziecku czas z Tobą podczas interesującego wydarzenia stworzonego z myślą o najmłodszych. Uwierz nam, że żadna zabawka nie da dziecku tyle radości, co Twoja uwaga.

W naszej ofercie znajdziesz bilety w różnych cenach (już od kilkudziesięciu złotych) na naprawdę różne wydarzenia. Możecie wybrać się na spektakle teatralne, np.:

  • „Czarodziej” (podróż do krainy iluzji),
  • „#KOPCIUSZEK” (nowa odsłona popularnej baśni),
  • „Mam tę moc. Bal u Elsy” (jak skończą się przygotowania do balu?),
  • „Tajemnica bańki szczęścia” (Teatr Baniek Mydlanych).

Na małych (i tych większych także) fanów klocków LEGO czeka największe wydarzenie rekreacyjno-rozrywkowe, podczas którego dzieci poznają alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu, zamiast grania w gry komputerowe. Możliwości nauki, prawa rządzące światem, motywacja, inspiracje… a to wszystko w świecie klocków LEGO. 

Maluchy i nastolatki są także mile widziane na wielu koncertach, występach kabaretowych czy wydarzeniach sportowych. Zanim kupisz bilety, sprawdź, od jakiego wieku dzieci będą wpuszczane na teren wydarzenia, żeby później nie było problemów. Wybierz imprezę i bawcie się razem jak najlepiej!

Zobacz też