Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Teatr WAM

Teatr WAM

Warszawa, Zgrupowania AK Kampinos 15
Teatr WAMOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

TEATR WAM to pierwszy Musicalowo-Edukacyjny Teatr dla dzieci i młodzieży. Miejsce stworzone z miłości do sceny oraz pasji do realizowania ambitnych i wartościowych produkcji zarówno dla młodych widzów, jak i ich rodziców. Teatr mieści się w warszawskiej Galerii Młociny (Poziom +2). Występy wschodzących gwiazd musicalu i doświadczonych artystów, wyjątkowe spektakle dla młodszych i starszych oraz dopracowana oprawa wydarzeń to wszystko, co sprawia, że warto odwiedzić Teatr WAM – bilety na koncerty musicalowe można nabyć w kasie teatru lub na stronie eBilet.

Teatr WAM w Warszawie – spektakle

W repertuarze Teatru WAM goszczą zarówno autorskie interpretacje lektur szkolnych, jak i musicalowe produkcje. Spektakle zapewniają widzom rozrywkę, ale też uczą o tym, co w życiu najistotniejsze. Na scenie można zobaczyć młodych adeptów sztuk scenicznych i dorosłych zawodowych artystów związanych z polską sceną musicalową. Bilety na wydarzenia dostępne są w kasie teatru i na naszej stronie internetowej.

 

Z prezentowanym obiektem związana jest Warsztatowa Akademia Musicalowa przygotowująca wyjątkowe spektakle w Warszawie. Szkoła zrealizowała ponad 350 produkcji dziecięcych i 500 spektakli musicalowych na deskach teatralnych w całej Polsce. WAM kształci dzieci i młodzież w zakresie pozaszkolnych artystycznych form edukacji i przygotowuje spektakle od 2006 roku.

 

Edukacja i przedstawienia dla dzieci to jednak nie wszystko, czym zajmuje się Teatr WAM. Spektakle i koncerty dla widzów dorosłych, warsztaty artystyczne i recitale gwiazd to kolejne propozycje dla osób zainteresowanych musicalem. Bilety można nabyć stacjonarnie lub online.

 

Jakie wydarzenia odbyły się dotąd w opisywanym obiekcie? Spektakle Teatru WAM przeniosły widzów m.in. w niezwykły świat bajek Disneya. Podczas koncertu Musicalowa Księga Bajek można było zobaczyć piękne choreografie, sztuczki magiczne i usłyszeć imponujące występy wokalne artystów WAM i solistów największych polskich teatrów muzycznych. Widzowie usłyszeli hity z bajek Disneya takich jak Frozen, Król Lew czy Pocahontas. Duża popularnością wśród widzów cieszył się też koncert Musicalowe Antidotum zorganizowany przez Teatr WAM – bilety można było zdobyć na miejscu albo z wyprzedzeniem przez internet.

 

Produkcje dla dzieci i dorosłych to jednak tylko część propozycji, jakie przygotowuje dla swoich widzów Teatr WAM. Spektakle wystawiane na scenie trafiają również swoim przesłaniem do młodzieży. Aktualnie można nabyć bilety na Fair Play – musical o przyjaźni, miłości oraz relacjach z rodzicami. Widzowie usłyszą pop-rockowe brzmienia oraz znakomite wykonania młodych aktorów i wybitnych wykonawców takich jak Rafał Szatan, Magdalena Stużyńska czy Katarzyna Walczak.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr WAM?
Teatr zlokalizowany jest w warszawskiej Galerii Młociny na drugim piętrze za kinem. Dokładny adres obiektu to ul. Zgrupowania AK Kampinos 15 Warszawa.
Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze WAM?
W Teatrze WAM w Warszawie odbywały się rozmaite spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych takie jak Musicalowe Antidotum. W ramach koncertu można było usłyszeć utwory z Broadwayowskich musicali takich Annie, Beetlejuice czy inscenizacje przebojów Show Must Go On, Roar i muzyki z filmu Descendants.
Kiedy utworzony został Teatr WAM?
Teatr WAM został utworzony w 2021 roku w Warszawie. Funkcjonuje przy Warsztatowej Akademii Musicalowej – placówce od 15 lat kształcącej dzieci i młodzież w zakresie aktorstwa, wokalu i tańca.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn