Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci

01.06.2024 Warszawa

Organizator: TEATR GARNIZON SZTUKI Sp. z o.o. Sp. k.

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieciBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci
sobota
01.06.2024
12:00

Gdzie jest Buteleczka? Muzyczny spektakl dla dzieci

Warszawa, Garnizon Sztuki

O wydarzeniu

Garnizon Sztuki zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci “Gdzie jest Buteleczka?". Ta ekologiczna bajka muzyczna powstała z autentycznej potrzeby zwrócenia uwagi na problem śmieci, które zalewają całą naszą planetę. “Gdzie jest Buteleczka?" bilety na spektakle już w sprzedaży.

 

O spektaklu Gdzie jest Buteleczka? 

Bajka niesie pozytywne przesłanie  i  daje nadzieję. Bawi i uczy nie tylko dzieci! Premiera spektaklu planowana jest na Mikołajki, 6 grudnia tego roku i rozpoczyna cykl bajek edukacyjnych w teatrze. 

 

Podejmujemy ważne problemy współczesności i opowiadamy o nich językiem najmłodszych. Zawsze niesiemy pozytywne przesłanie i dajemy nadzieję.  Autorem i reżyserem bajki jest Piotr Stawski, a autorem muzyki i piosenek Piotr Aleksandrowicz. 

 

Naszym celem jest uświadomienie dzieci i dorosłych jak ważna dla środowiska jest segregacja odpadów i wspólne dbanie o planetę już od najmłodszych lat. Każdy z nas może zostać Superbohaterem, bo każdy ma realny wpływ na przyszłość Ziemi - zmiany, jakich dokonujemy w jednym miejscu, mają wpływ na ludzi i zwierzęta żyjące po drugiej stronie globu. Przyjaźń, szacunek do natury i do drugiego człowieka to wartości, które przekazujemy w naszej bajce, a wpadające w ucho piosenki inspirują do działania. Razem możemy uratować naszą Planetę, a dzieci to nasza nadzieja!

 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też