Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach jest obiektem zarządzanym przez  PTWP Event Center i należy do Miasta Katowice.

 

Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. To miejsce łączące funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Obiekt przeznaczony jest dla 15 000 użytkowników i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. MCK wraz z Muzeum Śląskim, NOSPR i Spodkiem współtworzą Strefę Kultury, nową części Katowic, poświęconą kulturze, zlokalizowaną na dawnych terenach przemysłowych. Jest to największe centrum kongresowe w Polsce.

Budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach 

Budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego został zaprojektowany przez znaną pracownię architektoniczną Jems Architekci mającą siedzibę w Warszawie. W swoim wyglądzie nawiązuje do tradycji górniczych co sprawia, że obiekt posiada wyjątkowy charakter niespotykany w żadnym innym miejscu.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe składa się 4 części:

  • Sala Wielofunkcyjna

  • Sala Audytorium mogąca pomieścić 570 osób. Jej zaletą jest zapewnienie pełnego oddzielenia uczestników od pozostałych wydarzeń odbywających się w tym samym czasie w MCK.

  • Sala Balowa mogąca pomieścić 1000 osób. Miejsce jest idealne na organizowanie bankietów, spotkań firmowych czy konferencji

  • Zespół Sal Konferencyjnych to 26 pomieszczeń o powierzchni od 38 do 144 metrów kwadratowych, z możliwością ich dodatkowego łączenia 

Co można zobaczyć w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach?

Centrum Kongresowae w Katowicach jest nową siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia to również nowe Muzeum Śląskie. Odbywają się tu targi tematyczne np. Targi Ślubne oraz wyjątkowe koncerty takie jak np. koncert Hurts, kKoncert Behemoth czy Bass Astral&Igo oraz koncert Tokio Hotel. W obiekcie odbywają się również imprezy takie jak między innymi konwenty tatuażu czy mistrzostwa florystyczne.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Sławika i Antalla 1
40-166 Katowice

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/