Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home breadcrumbs.placeListPage G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce

Jasionka, Jasionka 953
G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w JasionceOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe to nowoczesny obiekt biznesowy zlokalizowany w województwie podkarpackim, w Jasionce koło Rzeszowa. Odbywają się w nim jedne z największych imprez targowych w regionie, kongresy międzynarodowe i konferencje, wydarzenia kulturalne i sportowe. Kompleks powstał w roku 2016, obecnie to biznesowa wizytówka regionu.

G2A Arena Jasionka — historia obiektu

Budowa kompleksu rozpoczęła się w roku 2013, a uroczyste otwarcie kompleksu miało miejsce 23 czerwca 2016. W grudniu tego samego roku nazwę obiektu zmieniono na G2A Arena. Jasionka została wybrana nieprzypadkowo — dzięki takiej lokalizacji centrum sąsiaduje z terenem lotniska, co zapewnia gościom wygodny dojazd do obiektu.

 

Nazwa G2A pochodzi od przedsiębiorstwa o tej samej nazwie. G2A to marketplace dla gier komputerowych, firma nowych technologii, powstała w Rzeszowie w roku 2010. Przedsiębiorstwo wciąż się rozwija: dziś posiada swoje biura także w Warszawie i Krakowie, ale także za granicą: w New Delhi, Szanghaju, Hongkongu.

G2A Arena — budowa kompleksu

Kompleks G2A Arena składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków. W jednym z nich znajduje się część kongresowa, drugi zaś przeznaczony jest na działalność wystawienniczą i lokale biurowe. Obie części kompleksu mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub stanowić całość, łącząc się w jedną przestrzeń. W obiekcie znajdziemy salę kongresową mogącą pomieścić 864 osoby, dwie sale konferencyjne dla 190 i 220 osób, 13 mniejszych sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 52 osób, pokój narad i salę bankietową. W biurach G2A Areny swoje siedziby mają też instytucje i agendy międzynarodowe. Przy kompleksie znajduje się parking mający ponad 600 miejsc.

G2A Arena — koncerty, wydarzenia, targi, spektakle

W Centrum G2A Arena odbyło się wiele wydarzeń i targów, na które można kupić bilety, między innymi Podkarpackie Targi Ślubne, Gala Elite Fighters, Forum Europa Ukraina, Kongresy partii politycznych, Targi Pracy Work Expo, Ekogala — Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, wystawa IPN “Ojcowie Niepodległości”, konferencje Cyber Future Live, Dieta w Hashimoto. G2A Arena to również spektakle, w tym “Dobrze się kłamie”, a także koncerty takich sław jak Lady Pank czy kulturalne wydarzenia, takie jak Queen Symfonicznie.

G2A Arena — bilety

Bilety na wydarzenia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena to gwarancja dobrze spędzonego czasu. W zróżnicowanej ofercie obiektu każdy może znaleźć coś dla siebie — od gali sportowych, przez tematyczne targi, po spektakle teatralne.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Paweł Domagała - Narnia Tour

Paweł Domagała - Narnia Tour

31.03-23.04.2023

Chorzów, Gniezno, Jasionka i inne

Muzyka THE BEATLES symfonicznie

Muzyka THE BEATLES symfonicznie

01.04.2023-17.03.2024

Jasionka, Łódź, Rybnik i inne

Pikantni

Pikantni

21.04-14.05.2023

Białystok, Częstochowa, Jasionka i inne

KBN27: Mistrzowska noc!

KBN27: Mistrzowska noc!

22.04.2023

Jasionka

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

06-28.05.2023

Białystok, Bolesławiec, Jasionka i inne

Anime Superstars - The Orchestra "38 SAMURAI"

Anime Superstars - The Orchestra "38 SAMURAI"

04-07.05.2023

Jasionka, Lublin, Warszawa i inne

Nerwica Natręctw

Nerwica Natręctw

27.04-14.10.2023

Bydgoszcz, Jasionka, Kielce i inne

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

28.04-26.11.2023

Częstochowa, Gdańsk, Jasionka i inne

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

02.04-16.12.2023

Bielsko-Biała, Gdańsk, Jasionka i inne

FAQ

Gdzie znajduje się G2A Arena?
Centrum Wystawienniczo Kongresowe G2A Arena znajduje się w bezpośrednim pobliżu terminalu lotniczego w Jasionce, na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego, co zapewnia gościom wygodny dojazd do obiektu.
Jakie wydarzenia odbyły się w G2A Arena?
W Centrum G2A Arena odbyło się wiele wydarzeń i targów, między innymi Podkarpackie Targi Ślubne, Gala Elite Fighters, Forum Europa Ukraina, Kongresy partii politycznych, Targi Pracy Work Expo, wystawa IPN “Ojcowie Niepodległości”, konferencje Cyber Future Live, Dieta w Hashimoto, spektakle, w tym “Dobrze się kłamie”, a także koncerty Lady Pank czy Queen Symfonicznie.
Kiedy utworzona została G2A Arena?
Budowa obiektu trwała od 2013 do 2016 roku. Jego uroczyste otwarcie nastąpiło 23 czerwca 2016. Krótko po otwarciu funkcjonował jako Centrum Wystawienniczo-Kongresowe (CWK), aż do grudnia 2016, kiedy to firma G2A została jego sponsorem tytularnym. Od tamtej pory pełna nazwa to G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn